87-MD-HP
Er rijden momenteel 212 Honda CBF1000FA's rond in Nederland. Deze CBF1000FA komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Honda Cbf1000fa rijden er in dezelfde variant (2) nog 194 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2010 en september 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.409 en € 16.988, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 11.977 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cbf1000fa bedraagt € 11.150 incl. BTW en BPM, deze Honda Cbf1000fa is daardoor € 827 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 mei 2013. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Honda CBF1000FA voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Honda Cbf1000fa | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Honda |
| Handelsbenaming | Cbf1000fa |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 230 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 11.150 |
| Bruto BPM | € 1.359 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 79 kW (107 pk) |
| Continue vermogen | 79 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | SC64E |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 mei 2013. Het voertuig was toen 2 jaren, 11 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 229 kg |
| Massa rijklaar | 245 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 440 kg |
| Technische max massa voertuig | 440 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SC64 | |
| Variant 2 | |
| Uitvoering 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*2395*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Honda CBF1000FA voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 87-MD-HP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
87-MD-HP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 87-MB-HP | Triumph | Rocket III | Onbekend | 27-02-2012 | 14,3 jaar |
| 87-MD-HB | KTM | 950 Supermoto | Onbekend | 02-05-2013 | 19,2 jaar |
| 87-MD-HD | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 03-05-2013 | 20,2 jaar |
| 87-MD-HF | Suzuki | DL650A | € 11.299 | 11-05-2013 | 13,1 jaar |
| 87-MD-HG | Suzuki | AN 400 | € 8.499 | 17-05-2013 | 13 jaar |
| 87-MD-HH | Yamaha | HW151 | € 3.599 | 23-05-2013 | 13 jaar |
| 87-MD-HJ | Harley-Davidson | Forty-eight | € 12.795 | 30-05-2013 | 13 jaar |
| 87-MD-HL | Harley-Davidson | Road King | € 27.995 | 25-05-2013 | 13 jaar |
| 87-MD-HN | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 13-05-2014 | 24,2 jaar |
| 87-MD-HP | Honda | CBF1000FA | € 11.150 | 22-05-2013 | 16 jaar |
| 87-MD-HR | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 15-11-2013 | 19,7 jaar |
| 87-MD-HS | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 25-05-2013 | 17,1 jaar |
| 87-MD-HT | Yamaha | WR 400 | Onbekend | 17-05-2013 | 25,3 jaar |
| 87-MD-HV | Honda | CB1100A | € 12.810 | 25-05-2013 | 13 jaar |
| 87-MD-HX | Beta | Alp 4.0 | € 6.349 | 29-05-2013 | 13 jaar |
| 87-MD-HZ | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 24.270 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| 87-MF-HP | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 02-09-2014 | 11,7 jaar |
| 87-MG-HP | BMW | R 1200 | € 24.334 | 14-01-2016 | 10,4 jaar |
| 87-MJ-HP | Piaggio | M69 | Onbekend | 19-04-2018 | 14,9 jaar |
| 87-MK-HP | Harley-Davidson | Electra Glide | Onbekend | 31-01-2019 | 27,3 jaar |
| 87-ML-HP | Piaggio | Vespa GTS | € 6.169 | 30-01-2020 | 6,3 jaar |
| 87-MN-HP | KTM | 390 Duke | € 6.200 | 24-09-2020 | 5,7 jaar |
| 87-MP-HP | Yamaha | YP400RA | € 7.499 | 26-06-2021 | 4,9 jaar |
| 87-MR-HP | Ducati | Monster 620 | Onbekend | 29-03-2024 | 23 jaar |
| 87-MS-HP | KTM | 350 EXC | € 14.140 | 18-03-2023 | 3,2 jaar |
| 87-MT-HP | Triumph | Tiger 900 | € 16.395 | 13-09-2023 | 2,7 jaar |
| 87-MV-HP | Royal Enfield | Himalayan | € 6.747 | 08-06-2024 | 3,9 jaar |
| 87-MX-HP | Honda | ADV750 | € 15.535 | 13-03-2025 | 1,3 jaar |
| 87-MZ-HP | Honda | MSX125A | € 4.300 | 12-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 11.977 en/of een gewicht van ± 229 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 1000 | € 11.900 | 209 cm | 78 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.900 | 229 cm | 87 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.400 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 11.200 | 210 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 11.400 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 500 | € 11.300 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | € 11.200 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| BMW R 1100 | € 11.600 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z1000SX ABS | € 11.900 | 211 cm | 79 cm | 220 kg |
| Aprilia RP | € 13.000 | - | - | 210 kg |
| BMW R 1150 | € 12.400 | 217 cm | 82 cm | 240 kg |
| BMW F 750 | € 12.800 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Cfmoto 800MT | € 12.100 | 229 cm | 95 cm | 220 kg |
| Yamaha MTT850 | € 11.900 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.700 | - | - | 210 kg |
| BMW C 650 | € 13.100 | 218 cm | 78 cm | 250 kg |
| Yamaha XP 530 | € 12.800 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 12.900 | 210 cm | 86 cm | 210 kg |
| BMW C 400 | € 10.800 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Sprint ST | € 12.200 | - | - | 230 kg |
| Harley-Davidson XL 1200X Forty-eight | € 12.600 | 226 cm | 82 cm | 250 kg |
| Suzuki GSX-S950W | € 10.800 | 212 cm | 81 cm | 210 kg |
| Harley-Davidson XL 1200N Nightster | € 11.400 | 216 cm | 90 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.