19-MD-ZH
Er rijden momenteel 64 Harley-Davidson Superlow's rond in Nederland. Deze Superlow komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 september 2015, dus sinds 10 jaren, 8 maanden en 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Superlow rijden er in dezelfde variant (X8F) nog 39 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en april 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.995 en € 11.835, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.767 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Superlow bedraagt € 9.995 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Superlow is daardoor € 772 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Superlow voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Superlow | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Superlow |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 170 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.995 |
| Bruto BPM | € 1.200 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 39 kW (53 pk) |
| Continue vermogen | 39 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 883 VIN DESIG.2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 september 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 8 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 251 kg |
| Massa rijklaar | 260 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 194 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 454 kg |
| Technische max massa voertuig | 454 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XL2 | |
| Variant X8F | |
| Uitvoering FFEALO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0208*14 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Superlow voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 19-MD-ZH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
19-MD-ZH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 19-MB-ZH | Ducati | 848 | Onbekend | 08-03-2013 | 16,7 jaar |
| 19-MD-ZB | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 24-04-2014 | 22,3 jaar |
| 19-MD-ZD | Kawasaki | ZXT00C | Onbekend | 11-04-2014 | 22,2 jaar |
| 19-MD-ZF | Piaggio | M24 | Onbekend | 14-04-2014 | 23,3 jaar |
| 19-MD-ZH | Harley-Davidson | Superlow | € 9.995 | 19-04-2014 | 12,1 jaar |
| 19-MD-ZJ | Aprilia | RK | € 20.990 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 19-MD-ZK | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | Onbekend | 17-04-2014 | 32,3 jaar |
| 19-MD-ZL | Harley-Davidson | Road King Classic | € 27.915 | 26-04-2014 | 12,1 jaar |
| 19-MD-ZN | BMW | K 1600 | € 27.676 | 30-04-2014 | 12,1 jaar |
| 19-MD-ZP | Honda | PC36 | Onbekend | 21-05-2015 | 22,1 jaar |
| 19-MD-ZS | Kawasaki | Versys ABS | € 6.700 | 30-04-2014 | 12,1 jaar |
| 19-MD-ZT | BMW | F 650 | Onbekend | 24-04-2014 | 22 jaar |
| 19-MD-ZV | Triumph | Tiger 800 | Onbekend | 30-04-2014 | 15 jaar |
| 19-MD-ZX | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 28-04-2014 | 20,1 jaar |
| 19-MD-ZZ | Yamaha | FZ 750 | Onbekend | 29-04-2014 | 35,9 jaar |
| 19-MF-ZH | Triumph | Tiger XCX | € 13.590 | 03-07-2015 | 10,9 jaar |
| 19-MG-ZH | Yamaha | DM01 | Onbekend | 08-08-2016 | 21,7 jaar |
| 19-MH-ZH | Honda | SLR650 | Onbekend | 15-08-2017 | 27,2 jaar |
| 19-MJ-ZH | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 14-08-2018 | 20,9 jaar |
| 19-MK-ZH | Aprilia | Scarabeo | Onbekend | 05-07-2019 | 22,7 jaar |
| 19-ML-ZH | Yamaha | XTZ 690 | € 11.199 | 04-07-2020 | 5,9 jaar |
| 19-MN-ZH | KTM | 1290 Super Duke R | € 20.700 | 23-04-2021 | 5,1 jaar |
| 19-MP-ZH | Piaggio | Beverly 400 | € 7.089 | 03-02-2022 | 4,3 jaar |
| 19-MS-ZH | Triumph | Tiger 1200 Gt PRO | € 23.945 | 24-06-2023 | 2,9 jaar |
| 19-MT-ZH | Ducati | Monster | € 14.160 | 06-04-2024 | 2,1 jaar |
| 19-MV-ZH | Suzuki | SV 650 | € 7.298 | 24-12-2024 | 9,2 jaar |
| 19-MX-ZH | Harley-Davidson | Fltrxs | € 34.056 | 04-07-2025 | 7,3 jaar |
| 19-MZ-ZH | Yamaha | MTN1000 | € 17.699 | 24-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.767 en/of een gewicht van ± 251 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 800 | € 9.900 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Honda NT700VA | € 11.400 | 207 cm | 109 cm | 240 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 10.800 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Suzuki AN 650 | € 11.100 | 226 cm | 81 cm | 270 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.500 | 229 cm | 90 cm | 270 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 11.800 | 208 cm | 77 cm | 240 kg |
| Honda Shadow | € 10.200 | - | - | 260 kg |
| Triumph Speedmaster | € 10.300 | 237 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.500 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
| Yamaha RP10 | € 9.900 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSF 1250 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Honda NC750D | € 10.100 | 222 cm | 81 cm | 230 kg |
| Honda FJS600A | € 10.000 | 228 cm | 77 cm | 240 kg |
| Gilera M61 | € 9.700 | 221 cm | 79 cm | 250 kg |
| Honda PF01 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Honda VT750C2 | € 9.900 | 224 cm | 84 cm | 240 kg |
| BMW R 1100 | € 11.000 | - | - | 240 kg |
| Triumph America | € 10.200 | - | - | 240 kg |
| Honda CBF1000 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 11.700 | - | - | 260 kg |
| Honda VT750CS | € 9.800 | - | - | 250 kg |
| Triumph Tiger 800 | € 10.200 | 222 cm | 80 cm | 230 kg |
| Honda VT750C2B | € 10.100 | - | - | 240 kg |
| Yamaha XSR 900 | € 10.900 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.