59-MJ-PX
Er rijden momenteel 319 Harley-Davidson Super Glide's rond in Nederland. Deze Super Glide komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 24 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Dyna Super Glide rijden er nog 241 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1956 en december 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.123 en € 18.575, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.573 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Dyna Super Glide is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2018. Het voertuig was toen 9 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Dyna Super Glide | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Dyna Super Glide |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.341 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2018. Het voertuig was toen 9 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 293 kg |
| Massa rijklaar | 300 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Super Glide voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 59-MJ-PX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
59-MJ-PX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 59-MF-PX | KTM | 690 SMC | € 10.052 | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 59-MG-PX | Yamaha | MTM850 | € 10.998 | 03-05-2016 | 10,1 jaar |
| 59-MH-PX | Ducati | Multistrada 950 | € 15.490 | 20-05-2017 | 9 jaar |
| 59-MJ-PB | Ducati | Multistrada 1200 | Onbekend | 01-05-2018 | 12,2 jaar |
| 59-MJ-PD | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 15-05-2018 | 8 jaar |
| 59-MJ-PF | KTM | 1290 Super Duke R | € 18.820 | 16-05-2018 | 8 jaar |
| 59-MJ-PG | Moto S.p.a. | € 11.299 | 14-05-2018 | 8 jaar | |
| 59-MJ-PH | Ducati | Multistrada 1200 | Onbekend | 04-05-2018 | 14,3 jaar |
| 59-MJ-PJ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.099 | 22-05-2018 | 8 jaar |
| 59-MJ-PK | BMW | R 1100 | Onbekend | 07-05-2018 | 22,6 jaar |
| 59-MJ-PL | BMW | R 1200 | € 23.532 | 11-05-2018 | 8 jaar |
| 59-MJ-PN | BMW | F 800 | Onbekend | 08-05-2018 | 18,2 jaar |
| 59-MJ-PP | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 12-05-2018 | 19,6 jaar |
| 59-MJ-PR | Suzuki | DL 1000 | € 12.499 | 18-05-2018 | 8 jaar |
| 59-MJ-PT | Yamaha | XVS 950 | Onbekend | 23-06-2018 | 15,1 jaar |
| 59-MJ-PV | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 24-05-2018 | 8 jaar |
| 59-MJ-PX | Harley-Davidson | Super Glide | Onbekend | 15-05-2018 | 17,9 jaar |
| 59-MJ-PZ | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.899 | 29-06-2018 | 7,9 jaar |
| 59-MK-PX | Harley-Davidson | Iron 1200 | € 13.200 | 18-05-2019 | 7 jaar |
| 59-ML-PX | BMW | R 1250 | € 25.356 | 24-03-2020 | 6,2 jaar |
| 59-MN-PX | Yamaha | MTN890 | € 8.982 | 17-02-2021 | 5,3 jaar |
| 59-MP-PX | Harley-Davidson | Low Rider | € 17.947 | 08-08-2023 | 9,9 jaar |
| 59-MR-PX | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 26.195 | 24-06-2022 | 3,9 jaar |
| 59-MS-PX | Ducati | Multistrada 950 | € 18.963 | 14-04-2023 | 5,1 jaar |
| 59-MT-PX | Zero Motorcycles | FX ZF7.2 | € 14.010 | 11-12-2024 | 1,5 jaar |
| 59-MV-PX | Honda | CRF1100A4 | € 21.650 | 10-08-2024 | 1,8 jaar |
| 59-MX-PX | Honda | CB650RAC | € 10.450 | 10-05-2025 | 1 jaar |
| 59-MZ-PX | BMW | R 1300 | € 22.693 | 16-01-2026 | 2,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.573 en/of een gewicht van ± 293 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| BMW R 850 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 18.600 | - | - | 270 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VT1300CXa | € 16.800 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XV 1700 | € 16.500 | - | - | 320 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.000 | - | - | 280 kg |
| Yamaha Tracer 9 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.