MZ-XS-17
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson XL883C Sportster rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson XL883C Sportster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 juli 2011. Het voertuig was toen 7 jaren, 1 maand en 21 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson XL883C Sportster | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | XL883C Sportster |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.206 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 25 kW (34 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 juli 2011. Het voertuig was toen 7 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 260 kg |
| Massa rijklaar | 268 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,55 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-XS-17 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-XS-17
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-XB-17 | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 30-06-2011 | 16,9 jaar |
| MZ-XF-17 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 29-05-2012 | 20,2 jaar |
| MZ-XG-17 | Yamaha | SG04 | Onbekend | 05-07-2011 | 21,7 jaar |
| MZ-XH-17 | Kawasaki | Z 750 | € 5.930 | 12-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XJ-17 | Aprilia | Rsv 07 | Onbekend | 07-07-2011 | 18,3 jaar |
| MZ-XL-17 | Honda | CB1000R | Onbekend | 20-09-2011 | 17,7 jaar |
| MZ-XP-17 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 18-07-2011 | 19,1 jaar |
| MZ-XR-17 | Aprilia | RA | € 8.990 | 27-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-XS-10 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 23-07-2011 | 24,8 jaar |
| MZ-XS-11 | Piaggio | Vespa | Onbekend | 15-07-2011 | 31,9 jaar |
| MZ-XS-12 | Kawasaki | Versys | Onbekend | 03-11-2011 | 19,5 jaar |
| MZ-XS-13 | Harley-Davidson | Flhtcu Ultra Classic Electra Glide | Onbekend | 15-07-2011 | 18,9 jaar |
| MZ-XS-15 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 11-08-2011 | 18 jaar |
| MZ-XS-17 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 15-07-2011 | 22 jaar |
| MZ-XS-18 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 05-08-2011 | 20,7 jaar |
| MZ-XS-19 | Yamaha | V Max | Onbekend | 21-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XT-17 | Honda | FMX650 | € 5.975 | 22-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-XV-17 | Honda | SC48 | Onbekend | 30-07-2011 | 23,7 jaar |
| MZ-XX-17 | Suzuki | DL650A | € 9.700 | 29-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-XZ-17 | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 23-07-2011 | 14,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 260 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| BMW R 850 | € 14.300 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.600 | 217 cm | 79 cm | 260 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| BMW C 600 | € 13.000 | 218 cm | 83 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| Triumph Bonneville Bobber | € 14.900 | 224 cm | 80 cm | 240 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-12R | € 15.500 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 15.000 | 222 cm | 80 cm | 240 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Honda VFR800X | € 13.400 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Honda CB1100A | € 13.200 | 220 cm | 84 cm | 240 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.