MZ-PH-92
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 mei 2011, dus sinds 14 jaren, 11 maanden en 25 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson XL883C Sportster rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson XL883C Sportster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 april 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson XL883C Sportster | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | XL883C Sportster |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 3 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.205 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 40 kW (54 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 11 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 april 2011. Het voertuig was toen 6 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 330 kg |
| Massa rijklaar | 337 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-PH-92 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-PH-92
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-PB-92 | Yamaha | YP250RA | € 5.898 | 22-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PD-92 | Triumph | Tiger 800 | € 10.490 | 14-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PF-92 | Honda | CBF1000A | Onbekend | 04-05-2012 | 19,9 jaar |
| MZ-PG-92 | Suzuki | VZ 1500 | € 12.990 | 23-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PH-90 | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-04-2011 | 19,9 jaar |
| MZ-PH-91 | Triumph | TT 600 | Onbekend | 13-04-2011 | 23,7 jaar |
| MZ-PH-92 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 13-04-2011 | 22,1 jaar |
| MZ-PH-93 | Harley-Davidson | Fat BOB | Onbekend | 23-04-2011 | 17,3 jaar |
| MZ-PH-94 | Honda | VFR1200F | Onbekend | 29-04-2011 | 16,4 jaar |
| MZ-PH-95 | Ducati | Monster | Onbekend | 22-04-2011 | 21,9 jaar |
| MZ-PH-96 | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 10-03-2012 | 18,4 jaar |
| MZ-PH-97 | Honda | XL1000VA | Onbekend | 20-05-2011 | 21,1 jaar |
| MZ-PH-99 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-06-2012 | 19,6 jaar |
| MZ-PJ-92 | Honda | CBF1000A | € 10.990 | 14-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-PN-92 | Triumph | Bonneville T100 | € 10.590 | 27-05-2011 | 15 jaar |
| MZ-PP-92 | Honda | CB1000RA | € 13.199 | 27-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-PR-92 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 14-09-2013 | 25 jaar |
| MZ-PS-92 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 19-04-2011 | 16,9 jaar |
| MZ-PT-92 | Moto Guzzi | California | Onbekend | 20-04-2011 | 28,8 jaar |
| MZ-PV-92 | Honda | ST1300A | € 19.990 | 06-05-2011 | 15,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 330 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Suzuki VL 1500 | € 13.900 | - | - | 350 kg |
| Suzuki VZR 1800 | € 14.100 | - | - | 330 kg |
| Honda VTX1300S | € 13.900 | - | - | 310 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 13.500 | - | - | 340 kg |
| Kawasaki VN 1700 | € 13.400 | - | - | 360 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 15.200 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.