MV-HT-93
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2020, dus sinds 6 jaren en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson XL 1200 Sportster Custom rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson XL 1200 Sportster Custom is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 april 2009. Het voertuig was toen 4 jaren en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson XL 1200 Sportster Custom | 2005
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | XL 1200 Sportster Custom |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.615 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 49 kW (67 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1202cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 april 2009. Het voertuig was toen 4 jaren en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 264 kg |
| Massa rijklaar | 271 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-HT-93 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-HT-93
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-HB-93 | Harley-Davidson | Flhr Road King | Onbekend | 17-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HD-93 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 20-05-2009 | 21,9 jaar |
| MV-HF-93 | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | Onbekend | 17-04-2009 | 24,3 jaar |
| MV-HG-93 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 25-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HH-93 | Gilera | M26 | Onbekend | 14-04-2009 | 24,2 jaar |
| MV-HJ-93 | Honda | SC48 | Onbekend | 18-04-2009 | 20,1 jaar |
| MV-HN-93 | Honda | PC37 | Onbekend | 25-05-2009 | 21,6 jaar |
| MV-HP-93 | Suzuki | VZ 800 | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HR-93 | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HS-93 | HM | HF 450 | Onbekend | 02-05-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-91 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 20-04-2009 | 23,1 jaar |
| MV-HT-93 | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 20-04-2009 | 21,2 jaar |
| MV-HT-94 | Kawasaki | Ninja 250 R | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-95 | Kawasaki | Ninja 250 R | Onbekend | 22-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-96 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 22-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-97 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-98 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HT-99 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HV-93 | Harley-Davidson | Flstn | Onbekend | 01-05-2009 | 18,4 jaar |
| MV-HX-93 | Yamaha | YP250R | Onbekend | 24-04-2009 | 17,1 jaar |
| MV-HZ-93 | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 25-04-2009 | 17,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 264 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1100 | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| BMW R 850 | € 15.100 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi KD | € 14.900 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Moto Guzzi California | € 14.300 | - | - | 270 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-12R | € 15.500 | - | - | 240 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 15.000 | 222 cm | 80 cm | 240 kg |
| Honda CB1300SA | € 14.700 | - | - | 250 kg |
| Yamaha MT 10 | € 15.400 | - | - | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 15.500 | 225 cm | 98 cm | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.500 | - | - | 280 kg |
| Yamaha Tracer 900 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 270 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| Honda CMX1100D | € 14.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
| Honda CB1300A | € 13.700 | - | - | 250 kg |
| Aprilia PS | € 13.400 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.