90-MJ-ZZ
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 februari 2025, dus sinds 1 jaar, 3 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson 883 Sportster rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson 883 Sportster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 september 2018. Het voertuig was toen 15 jaren, 5 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson 883 Sportster | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | 883 Sportster |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.109 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 36.5 kW (50 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 februari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 3 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 september 2018. Het voertuig was toen 15 jaren, 5 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 230 kg |
| Massa rijklaar | 237 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type XLH | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-MJ-ZZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-MJ-ZZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-MB-ZZ | BMW | R 1150 | Onbekend | 13-02-2013 | 22 jaar |
| 90-MD-ZZ | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 07-05-2014 | 17 jaar |
| 90-MF-ZZ | Yamaha | WR 250 | Onbekend | 16-07-2015 | 15,2 jaar |
| 90-MG-ZZ | Harley-Davidson | Breakout | € 24.600 | 02-09-2016 | 9,7 jaar |
| 90-MH-ZZ | Suzuki | DL 1000 | € 13.299 | 09-09-2017 | 8,7 jaar |
| 90-MJ-ZB | Piaggio | Vespa GTS | € 5.929 | 11-08-2018 | 7,8 jaar |
| 90-MJ-ZD | Piaggio | Vespa GTS | € 5.929 | 14-08-2018 | 7,8 jaar |
| 90-MJ-ZF | KTM | 450 EXC | € 12.350 | 14-08-2018 | 7,8 jaar |
| 90-MJ-ZG | Harley-Davidson | Iron 1200 | € 13.200 | 18-08-2018 | 7,8 jaar |
| 90-MJ-ZH | Harley-Davidson | Fxdc | Onbekend | 29-07-2019 | 13,3 jaar |
| 90-MJ-ZJ | BMW | R 1200 | Onbekend | 16-08-2018 | 18,1 jaar |
| 90-MJ-ZK | Kymco | AK 550 | € 9.999 | 23-08-2018 | 7,8 jaar |
| 90-MJ-ZL | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 23-08-2018 | 7,8 jaar |
| 90-MJ-ZN | BMW | R 1200 | Onbekend | 14-05-2021 | 11,7 jaar |
| 90-MJ-ZP | Honda | CBR125R | Onbekend | 29-05-2019 | 18,8 jaar |
| 90-MJ-ZR | Honda | Varadero | Onbekend | 05-01-2019 | 23,1 jaar |
| 90-MJ-ZT | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 15-02-2019 | 13,9 jaar |
| 90-MJ-ZV | Harley-Davidson | FLS | Onbekend | 02-03-2019 | 21,3 jaar |
| 90-MJ-ZZ | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 05-09-2018 | 23,2 jaar |
| 90-MK-ZZ | Royal Enfield | Interceptor | € 7.749 | 23-07-2019 | 6,9 jaar |
| 90-ML-ZZ | Yamaha | MTT850 | € 13.899 | 03-07-2020 | 5,9 jaar |
| 90-MN-ZZ | Piaggio | M24 | Onbekend | 29-04-2021 | 21,9 jaar |
| 90-MP-ZZ | KTM | 890 Duke | € 14.048 | 13-02-2022 | 5,1 jaar |
| 90-MR-ZZ | Piaggio | SSL | Onbekend | 04-10-2022 | 29 jaar |
| 90-MS-ZZ | Honda | XL750 | € 12.050 | 06-07-2023 | 2,9 jaar |
| 90-MT-ZZ | Honda | NC700XA | € 7.499 | 22-06-2024 | 12,9 jaar |
| 90-MV-ZZ | Kawasaki | Z 500 | € 6.849 | 30-12-2024 | 1,4 jaar |
| 90-MZ-ZZ | Laverda | 125 | Onbekend | 26-03-2026 | 43,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 230 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.600 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Aprilia RP | € 13.600 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| BMW R 1200 | € 15.300 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 14.800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.600 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| BMW C 650 | € 13.300 | 224 cm | 81 cm | 250 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 14.300 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.700 | 217 cm | 79 cm | 240 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.100 | 213 cm | 84 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.000 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.