04-MB-GN
Er rijden momenteel 1.211 Harley-Davidson Sportster's rond in Nederland. Deze Sportster komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juni 2012, dus sinds 13 jaren, 11 maanden en 14 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson XL883C Sportster rijden er nog 693 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1956 en februari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.214 en € 25.756, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.232 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson XL883C Sportster is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 juni 2012. Het voertuig was toen 10 jaren en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson XL883C Sportster | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | XL883C Sportster |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.021 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 24 kW (33 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 883cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 11 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 juni 2012. Het voertuig was toen 10 jaren en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 224 kg |
| Massa rijklaar | 235 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,51 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 99 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 99 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Sportster voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 04-MB-GN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
04-MB-GN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 04-MB-GB | BMW | K 1300 | € 20.681 | 26-05-2012 | 14 jaar |
| 04-MB-GD | BMW | R 1200 | € 19.056 | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 04-MB-GG | BMW | K 1600 | € 25.761 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
| 04-MB-GH | BMW | R 1200 | € 19.590 | 07-01-2012 | 14,4 jaar |
| 04-MB-GK | Honda | XL700VA | € 9.450 | 27-12-2011 | 14,4 jaar |
| 04-MB-GN | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 13-06-2012 | 24 jaar |
| 04-MB-GR | BMW | R 1200 | € 21.113 | 09-01-2012 | 14,4 jaar |
| 04-MB-GS | Yamaha | X City | € 4.499 | 14-01-2012 | 14,4 jaar |
| 04-MB-GT | Honda | CBR1000RR | € 16.499 | 01-02-2012 | 14,3 jaar |
| 04-MB-GV | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 19-01-2012 | 18,6 jaar |
| 04-MB-GX | Piaggio | € 3.859 | 28-01-2012 | 14,3 jaar | |
| 04-MB-GZ | Harley-Davidson | Flstni | Onbekend | 27-01-2012 | 19,9 jaar |
| 04-MD-GN | Ducati | Diavel | € 19.890 | 27-04-2013 | 13,1 jaar |
| 04-MF-GN | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 21-07-2014 | 15,1 jaar |
| 04-MG-GN | Husqvarna | FE 350 | € 10.980 | 19-11-2015 | 10,5 jaar |
| 04-MH-GN | Honda | MBX 80 | Onbekend | 09-01-2017 | 40,9 jaar |
| 04-MK-GN | Harley-Davidson | Superlow 1200T | € 15.000 | 09-01-2019 | 7,4 jaar |
| 04-ML-GN | Kawasaki | Z1000 ABS | € 13.398 | 14-10-2019 | 12,2 jaar |
| 04-MN-GN | KTM | 125 Duke | € 5.100 | 02-09-2020 | 5,7 jaar |
| 04-MP-GN | Yamaha | FJR1300A | Onbekend | 12-06-2021 | 20,8 jaar |
| 04-MR-GN | Kawasaki | Z 900 | € 11.799 | 31-03-2022 | 4,2 jaar |
| 04-MT-GN | KTM | 890 Duke | € 15.090 | 23-08-2023 | 2,8 jaar |
| 04-MV-GN | KTM | 790 Adventure | € 15.149 | 17-05-2024 | 6,1 jaar |
| 04-MX-GN | Yamaha | XTZ 690 | € 14.694 | 31-03-2025 | 2 jaar |
| 04-MZ-GN | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.232 en/of een gewicht van ± 224 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 14.200 | - | - | 250 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.100 | 229 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Honda ADV750 | € 14.800 | 222 cm | 94 cm | 230 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.200 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 13.600 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 13.600 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| BMW R 1200 | € 15.300 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.900 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.600 | 211 cm | 80 cm | 230 kg |
| BMW F 800 | € 14.800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Triumph Tiger | € 14.400 | 211 cm | 84 cm | 230 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.300 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.100 | 213 cm | 84 cm | 230 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.000 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW R 1100 | € 13.800 | - | - | 230 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.700 | 217 cm | 79 cm | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Harley-Davidson SportsterGoogle op afbeeldingen van de Harley-Davidson Sportster
Google op reviews van de Harley-Davidson Sportster
Harley-Davidson Sportster Wikipedia-pagina
Motoplus.nl
Sportster 883
Sportster S
Motor.nl
VIDEO: Stuntrijder breekt wereldrecord verspringen op een Harley-Davidson Sportster
Eerste test 2025 Harley-Davidson Sportster S: paarse patser
Harley-Davidson Sportster: ruim zestig jaar jong
Twijfeltest Harley-Davidson Nightster vs. Sportster S: welke sportieve Harley moet je hebben?
Harley-Davidson staakt productie EVO Sportster
Nieuwe Harley-Davidson Sportster op 12 april?
Harley-Davidson Sportster S rijdt 24-uurs record in India
Eerste test 2021 Harley-Davidson Sportster S 1250
Test Harley-Davidson Sportster S 2021
Nieuw: 2022 Harley-Davidson 1250 Sportster S
De nieuwe Harley-Davidson heet 1250 Sportster S
Harley-Davidson Sportster: geen Euro5, dus vaarwel Sportsters?
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.