29-MP-XS
Er rijden momenteel 52 Harley-Davidson Softtail's rond in Nederland. Deze Softtail komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 januari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 30 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fls Softtail Slim rijden er nog 52 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en juli 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.493, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.259 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fls Softtail Slim bedraagt € 16.025 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Fls Softtail Slim is daardoor € 4.234 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 187 km/uur. Deze Harley-Davidson Fls Softtail Slim is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 40.1% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 januari 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Softtail voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fls Softtail Slim | 2015
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fls Softtail Slim |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 187 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 16.025 |
| Bruto BPM | € 2.033 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 januari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 januari 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 311 kg |
| Massa rijklaar | 318 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 208 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Softtail voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 29-MP-XS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
29-MP-XS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 29-MB-XS | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 12-04-2013 | 18,7 jaar |
| 29-MG-XS | Honda | CB600FA | Onbekend | 26-07-2016 | 18,7 jaar |
| 29-MH-XS | Yamaha | CZD 300 | € 6.499 | 08-08-2017 | 8,8 jaar |
| 29-MJ-XS | BMW | R 1200 | € 23.238 | 07-08-2018 | 7,8 jaar |
| 29-MK-XS | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 27-06-2019 | 16,8 jaar |
| 29-ML-XS | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 12.399 | 17-06-2020 | 5,9 jaar |
| 29-MN-XS | Kawasaki | Versys 650 | € 8.449 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 29-MP-XB | Yamaha | MT 09 | € 10.300 | 22-09-2022 | 9,2 jaar |
| 29-MP-XD | Kawasaki | Z 650 RS | € 8.949 | 12-01-2022 | 4,4 jaar |
| 29-MP-XF | Harley-Davidson | Flhr | Onbekend | 05-01-2022 | 27,3 jaar |
| 29-MP-XG | Piaggio | Runner 125 Fx Dd SP | Onbekend | 05-01-2022 | 24,1 jaar |
| 29-MP-XH | Yamaha | YP250R | Onbekend | 06-01-2022 | 16,7 jaar |
| 29-MP-XJ | Energica | Ego+ | € 37.375 | 11-01-2022 | 5,2 jaar |
| 29-MP-XK | Yamaha | DT 125 | Onbekend | 11-01-2022 | 42,1 jaar |
| 29-MP-XL | Ducati | Monster 796 | € 10.150 | 14-01-2022 | 13,9 jaar |
| 29-MP-XN | KTM | 450 EXC | € 10.397 | 15-01-2022 | 6,9 jaar |
| 29-MP-XP | Kymco | Downtown | € 6.497 | 14-01-2022 | 9,2 jaar |
| 29-MP-XR | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 14.597 | 17-01-2022 | 12,2 jaar |
| 29-MP-XS | Harley-Davidson | Softtail | € 16.025 | 28-01-2022 | 10,9 jaar |
| 29-MP-XV | BMW | G 310 | € 6.948 | 29-01-2022 | 4,3 jaar |
| 29-MP-XX | Kymco | Downtown | € 6.799 | 28-01-2022 | 4,3 jaar |
| 29-MP-XZ | Honda | CB500XA | € 6.999 | 09-07-2022 | 12,2 jaar |
| 29-MR-XS | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 13-12-2022 | 8,6 jaar |
| 29-MS-XS | Husqvarna | Vitpilen | € 11.900 | 31-03-2024 | 8,1 jaar |
| 29-MT-XS | Kawasaki | Ninja 500 | € 7.449 | 05-04-2024 | 2,1 jaar |
| 29-MV-XS | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 20-11-2024 | 1,5 jaar |
| 29-MX-XS | Stark | K | € 14.758 | 23-07-2025 | 0,8 jaar |
| 29-MZ-XS | Yamaha | XTZ 690 | € 14.999 | 20-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.259 en/of een gewicht van ± 311 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 20.900 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Yamaha XV 1900 | € 18.800 | - | - | 340 kg |
| Honda SC51 | € 19.100 | - | - | 310 kg |
| BMW K 1200 | € 19.200 | - | - | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 19.400 | 232 cm | 187 cm | 340 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 21.600 | 229 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Triumph Thunderbird Commander | € 19.400 | 244 cm | 99 cm | 330 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.