08-MK-PL
Er rijden momenteel 62 Harley-Davidson Night Rod Special's rond in Nederland. Deze Night Rod Special komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 juni 2020, dus sinds 5 jaren, 10 maanden en 27 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Night Rod Special rijden er nog 47 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en juni 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.194 en € 20.899, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.372 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Night Rod Special bedraagt € 19.194 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Night Rod Special is daardoor € 1.178 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 april 2019. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Night Rod Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Night Rod Special | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Night Rod Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 19.194 |
| Bruto BPM | € 2.510 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1250cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juni 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 10 maanden en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 april 2019. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 298 kg |
| Massa rijklaar | 305 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,72 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Night Rod Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-MK-PL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-MK-PL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-MB-PL | Zelfbouw | Hardtail | € 2.880 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 08-MD-PL | Harley-Davidson | Sportster | Onbekend | 30-09-2013 | 17,9 jaar |
| 08-MF-PL | Aprilia | Onbekend | 23-03-2015 | 11,2 jaar | |
| 08-MG-PL | Honda | CB650FA | € 7.999 | 22-04-2016 | 10,1 jaar |
| 08-MH-PL | Yamaha | MT 09 | € 11.598 | 05-05-2017 | 9,1 jaar |
| 08-MJ-PL | Honda | NC750XD | € 10.199 | 15-05-2018 | 8 jaar |
| 08-MK-PB | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 04-04-2019 | 22,3 jaar |
| 08-MK-PD | Honda | SH300A | € 6.098 | 11-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PF | Yamaha | DT 125 | Onbekend | 18-04-2019 | 45 jaar |
| 08-MK-PG | Husqvarna | 701 Supermoto | € 11.399 | 12-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PH | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 12-04-2019 | 10,2 jaar |
| 08-MK-PJ | Ducati | Hypermotard 950 | € 18.490 | 11-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PK | Harley-Davidson | Iron 883 | € 11.278 | 20-04-2019 | 9,6 jaar |
| 08-MK-PL | Harley-Davidson | Night Rod Special | € 19.194 | 13-04-2019 | 14,9 jaar |
| 08-MK-PN | Suzuki | GSX-R 1000 | € 19.999 | 13-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PP | Harley-Davidson | V-rod | Onbekend | 11-04-2019 | 19,7 jaar |
| 08-MK-PR | Honda | Honda | Onbekend | 05-11-2022 | 18,4 jaar |
| 08-MK-PS | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 33.500 | 20-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PT | Piaggio | Vespa GTS | € 6.419 | 18-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PV | Moto Guzzi | Stelvio 1200 | € 17.429 | 16-04-2019 | 15,1 jaar |
| 08-MK-PX | Honda | VFR1200X | € 17.599 | 20-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-MK-PZ | BMW | F 850 | € 19.478 | 26-04-2019 | 7,1 jaar |
| 08-ML-PL | Kawasaki | Z 900 | € 10.099 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| 08-MN-PL | Ducati | Streetfighter | € 26.884 | 19-01-2021 | 5,4 jaar |
| 08-MP-PL | Kawasaki | Z750R ABS | € 8.997 | 11-09-2021 | 15,2 jaar |
| 08-MR-PL | BMW | R 1200 | € 17.300 | 16-06-2022 | 12,7 jaar |
| 08-MS-PL | Kawasaki | Z 650 | € 8.199 | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| 08-MT-PL | Aprilia | SR Gt 200 | € 4.999 | 17-01-2024 | 2,4 jaar |
| 08-MV-PL | Husqvarna | Nuda 900 | € 10.988 | 12-05-2025 | 14,2 jaar |
| 08-MX-PL | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 09-05-2025 | 6,8 jaar |
| 08-MZ-PL | KTM | 350 EXC | € 13.949 | 15-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.372 en/of een gewicht van ± 298 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.400 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Honda SC51 | € 19.100 | - | - | 310 kg |
| BMW R 1200 | € 19.700 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 21.600 | 229 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.