MV-84-SK
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 1996 en is nu 30 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 mei 2007, dus sinds 19 jaren en 21 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider | 1996
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdl Dyna Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.459 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 1996 |
| Leeftijd | 30 jaren, 1 maand en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 mei 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 jaren en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 271 kg |
| Massa rijklaar | 278 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-84-SK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-84-SK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-82-SK | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 09-02-1996 | 51,3 jaar |
| MV-83-SK | Ducati | 500 Pantah | Onbekend | 09-02-1996 | 42,3 jaar |
| MV-84-SB | Honda | Transalp | Onbekend | 28-02-1996 | 30,3 jaar |
| MV-84-SF | Honda | VT1100C | Onbekend | 28-02-1996 | 39,3 jaar |
| MV-84-SG | Suzuki | VS 700 | Onbekend | 23-02-1996 | 40,3 jaar |
| MV-84-SH | Moto Guzzi | V 65 | Onbekend | 01-02-1996 | 40,5 jaar |
| MV-84-SK | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 19-04-1996 | 30,1 jaar |
| MV-84-SN | Yamaha | XV 750 | Onbekend | 13-05-1996 | 39,3 jaar |
| MV-84-SR | BMW | R 1100 | Onbekend | 16-02-1996 | 30,3 jaar |
| MV-84-ST | Suzuki | GSX 600 | Onbekend | 02-03-1996 | 30,3 jaar |
| MV-84-SV | Kawasaki | ZZ-R 1100 | Onbekend | 29-02-1996 | 30,3 jaar |
| MV-84-SZ | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 23-02-1996 | 30,3 jaar |
| MV-85-SK | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 05-03-1996 | 31,4 jaar |
| MV-88-SK | Suzuki | VS 800 | Onbekend | 05-03-1996 | 33,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 271 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 19.400 | 223 cm | 99 cm | 300 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 19.900 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 17.500 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 17.800 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRT | € 20.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Honda CRF1000D2 | € 18.600 | 234 cm | 93 cm | 250 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRX | € 19.000 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 18.200 | 219 cm | 74 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
| Honda CB1100NA | € 18.500 | 218 cm | 80 cm | 250 kg |
| Yamaha Niken | € 17.700 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger | € 20.100 | 223 cm | 92 cm | 260 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.900 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 20.600 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.