86-MF-KN
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 maart 2022, dus sinds 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Dyna Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Dyna Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 november 2014. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Dyna Low Rider | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Dyna Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.313 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 november 2014. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 298 kg |
| Massa rijklaar | 305 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,68 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 86-MF-KN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
86-MF-KN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 86-MB-KN | Kymco | Myroad | € 9.999 | 03-04-2012 | 14,2 jaar |
| 86-MD-KN | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 24-08-2013 | 17,1 jaar |
| 86-MF-KB | BMW | R 1200 | Onbekend | 04-05-2015 | 12,2 jaar |
| 86-MF-KF | Suzuki | GSX 1300 | Onbekend | 23-10-2014 | 17,1 jaar |
| 86-MF-KG | Triumph | Rocket Iii Roadster | € 20.270 | 31-10-2014 | 11,6 jaar |
| 86-MF-KH | Piaggio | M45 | Onbekend | 30-10-2014 | 15,9 jaar |
| 86-MF-KJ | Suzuki | DL650A | € 8.999 | 02-04-2015 | 11,2 jaar |
| 86-MF-KK | Husqvarna | TE 310 | Onbekend | 12-11-2014 | 11,9 jaar |
| 86-MF-KN | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 11-11-2014 | 17,9 jaar |
| 86-MF-KP | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | Onbekend | 22-11-2014 | 17,9 jaar |
| 86-MF-KR | BMW | R 1100 | Onbekend | 19-11-2014 | 29,9 jaar |
| 86-MF-KS | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 30-01-2015 | 16,2 jaar |
| 86-MF-KV | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 04-12-2014 | 13,2 jaar |
| 86-MF-KX | KTM | 450 EXC | Onbekend | 13-12-2014 | 13,8 jaar |
| 86-MF-KZ | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 18-05-2015 | 16,2 jaar |
| 86-MG-KN | TM Racing | 300 G | € 5.490 | 04-03-2016 | 10,2 jaar |
| 86-MH-KN | Kawasaki | Z900 ABS | € 9.599 | 23-03-2017 | 9,2 jaar |
| 86-MJ-KN | BMW | G 310 | € 5.560 | 30-03-2018 | 8,2 jaar |
| 86-MK-KN | Suzuki | SFV 650 | € 6.999 | 30-03-2019 | 11,2 jaar |
| 86-ML-KN | BMW | R 1250 | € 27.193 | 20-05-2020 | 6 jaar |
| 86-MN-KN | Honda | CB1000RA | € 13.398 | 12-04-2021 | 10,2 jaar |
| 86-MP-KN | Triumph | Tiger Explorer | € 16.289 | 24-07-2021 | 14,2 jaar |
| 86-MS-KN | Yamaha | MTN890 | € 11.199 | 11-03-2023 | 3,2 jaar |
| 86-MT-KN | Kawasaki | Z 650 | € 7.797 | 27-05-2024 | 5,9 jaar |
| 86-MV-KN | Moto Guzzi | V7 Stone | € 10.799 | 28-06-2024 | 1,9 jaar |
| 86-MX-KN | Kawasaki | Ninja ZX-6R | € 13.399 | 03-04-2025 | 1,2 jaar |
| 86-MZ-KN | Laverda | LZ 125 | Onbekend | 17-10-2025 | 43,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 298 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.300 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| Honda ST1300A | € 20.000 | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Honda SC51 | € 18.300 | - | - | 310 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| BMW R 1200 | € 19.100 | 221 cm | 92 cm | 300 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Thunderbird Storm | € 18.600 | 234 cm | 90 cm | 330 kg |
| Honda ST 1300 | € 19.900 | - | - | 310 kg |
| Yamaha MT 10 | € 17.700 | - | - | 270 kg |
| BMW S 1000 | € 20.000 | 218 cm | 94 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 18.600 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.