65-MB-HB
Er rijden momenteel 370 Harley-Davidson Low Rider's rond in Nederland. Deze Low Rider komt uit het jaar 1993 en is nu 33 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 augustus 2020, dus sinds 5 jaren, 9 maanden en 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider rijden er nog 203 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en januari 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 24.000, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.013 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 januari 2012. Het voertuig was toen 18 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxdl Dyna Low Rider | 1993
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxdl Dyna Low Rider |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 35 kW (48 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 mei 1993 |
| Leeftijd | 33 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 9 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 januari 2012. Het voertuig was toen 18 jaren, 7 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 271 kg |
| Massa rijklaar | 282 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Low Rider voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 65-MB-HB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
65-MB-HB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 65-MB-HB | Harley-Davidson | Low Rider | Onbekend | 24-01-2012 | 33 jaar |
| 65-MB-HD | Triumph | Speed Triple | € 13.790 | 15-02-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HF | Honda | CBR1000RR | € 16.499 | 10-02-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HG | Honda | NSC110WH | € 1.899 | 28-02-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HH | BMW | F 800 | € 11.440 | 16-03-2012 | 15,2 jaar |
| 65-MB-HK | Honda | CB600F | Onbekend | 15-03-2014 | 22,7 jaar |
| 65-MB-HL | Kawasaki | ZZR 1400 | € 12.650 | 20-02-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HP | Kawasaki | Z750R ABS | Onbekend | 24-02-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HR | Yamaha | XVS 1300 | € 10.999 | 25-02-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HS | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 21-02-2012 | 18,3 jaar |
| 65-MB-HT | BMW | R 1200 | € 20.515 | 02-03-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HV | Triumph | Tiger | Onbekend | 24-02-2012 | 17,8 jaar |
| 65-MB-HX | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 02-03-2012 | 14,3 jaar |
| 65-MB-HZ | Suzuki | GSX-R 600 | € 12.490 | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 65-MD-HB | Kawasaki | VN900 Classic | € 7.086 | 07-05-2013 | 13,1 jaar |
| 65-MF-HB | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 15-08-2014 | 14,9 jaar |
| 65-MH-HB | Piaggio | M45 | Onbekend | 30-01-2017 | 16,8 jaar |
| 65-MJ-HB | Yamaha | CZD 300 | € 6.499 | 21-02-2018 | 8,3 jaar |
| 65-MK-HB | Suzuki | DL 250 | € 4.699 | 12-01-2019 | 7,4 jaar |
| 65-ML-HB | Sherco | 250 SE | € 11.498 | 23-10-2019 | 6,6 jaar |
| 65-MN-HB | Honda | RD11 | Onbekend | 29-09-2020 | 22 jaar |
| 65-MP-HB | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 18-06-2021 | 5 jaar |
| 65-MR-HB | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 08-04-2022 | 5,2 jaar |
| 65-MS-HB | Piaggio | SKR 125 | Onbekend | 23-01-2023 | 30,2 jaar |
| 65-MT-HB | BMW | F 900 | € 18.259 | 01-09-2023 | 2,7 jaar |
| 65-MV-HB | KTM | 125 Duke | € 5.099 | 13-02-2025 | 7,9 jaar |
| 65-MX-HB | Indian Motorcycle | Scout | € 22.090 | 08-03-2025 | 1,2 jaar |
| 65-MZ-HB | Suzuki | SV 650 | € 7.799 | 12-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.013 en/of een gewicht van ± 271 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 19.400 | 223 cm | 99 cm | 300 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 19.900 | 223 cm | 75 cm | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 19.700 | - | - | 290 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 18.200 | 226 cm | 98 cm | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 17.500 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 17.800 | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRT | € 20.200 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Honda CRF1000D2 | € 18.600 | 234 cm | 93 cm | 250 kg |
| Yamaha FJR1300A | € 19.800 | - | - | 280 kg |
| Triumph Trophy SE | € 20.700 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.700 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Triumph Explorer XRX | € 19.000 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 18.200 | 219 cm | 74 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
| Yamaha Niken | € 17.700 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
| Honda CB1100NA | € 18.500 | 218 cm | 80 cm | 250 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger | € 20.100 | 223 cm | 92 cm | 260 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.900 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| Triumph Tiger 1200 XRT | € 20.600 | 223 cm | 93 cm | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.