83-MH-ZZ
Er rijden momenteel 393 Harley-Davidson Fxst's rond in Nederland. Deze Fxst komt uit het jaar 1992 en is nu 33 jaren, 10 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 december 2024, dus sinds 1 jaar, 5 maanden en 11 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxst-s rijden er nog 275 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1984 en juni 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.022 en € 22.997, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 16.912 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxst-s is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 september 2017. Het voertuig was toen 25 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxst voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxst-s | 1992
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxst-s |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1992 |
| Leeftijd | 33 jaren, 10 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 33 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 5 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 september 2017. Het voertuig was toen 25 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 278 kg |
| Massa rijklaar | 285 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 98 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 98 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxst voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 83-MH-ZZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
83-MH-ZZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 83-MB-ZZ | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 18-12-2014 | 18,2 jaar |
| 83-MD-ZZ | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 29-04-2014 | 16 jaar |
| 83-MF-ZZ | Triumph | Tiger XRX | € 12.490 | 20-07-2015 | 10,9 jaar |
| 83-MG-ZZ | Yamaha | MT 07 | € 7.299 | 06-09-2016 | 9,7 jaar |
| 83-MH-ZB | Suzuki | UK 110 | € 2.199 | 11-08-2017 | 8,8 jaar |
| 83-MH-ZD | BMW | R 1200 | € 24.188 | 11-08-2017 | 8,8 jaar |
| 83-MH-ZF | Honda | Honda | Onbekend | 11-08-2017 | 27,1 jaar |
| 83-MH-ZG | Honda | NT700VA | Onbekend | 19-08-2017 | 18,2 jaar |
| 83-MH-ZH | BMW | S 1000 | € 18.260 | 19-08-2017 | 8,8 jaar |
| 83-MH-ZJ | Harley-Davidson | X1200C | Onbekend | 20-01-2018 | 21,3 jaar |
| 83-MH-ZK | Yamaha | XVS 950 | € 10.793 | 24-08-2017 | 8,8 jaar |
| 83-MH-ZL | Suzuki | Intruder | Onbekend | 26-08-2017 | 25,7 jaar |
| 83-MH-ZP | Yamaha | FJR 1300 | € 18.598 | 31-08-2017 | 8,8 jaar |
| 83-MH-ZR | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 06-01-2018 | 15,7 jaar |
| 83-MH-ZS | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 28-08-2017 | 27,8 jaar |
| 83-MH-ZT | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 21-10-2017 | 19,3 jaar |
| 83-MH-ZV | Triumph | Street Triple R | € 11.625 | 04-09-2017 | 8,7 jaar |
| 83-MH-ZX | Honda | NC700XA | Onbekend | 09-09-2017 | 14,1 jaar |
| 83-MH-ZZ | Harley-Davidson | Fxst | Onbekend | 08-09-2017 | 33,9 jaar |
| 83-MJ-ZZ | Honda | CB600FA | Onbekend | 14-09-2018 | 15,1 jaar |
| 83-MK-ZZ | Kawasaki | Z 1000 | € 14.699 | 24-07-2019 | 6,9 jaar |
| 83-ML-ZZ | Harley-Davidson | Forty-eight | € 12.193 | 09-07-2020 | 13,9 jaar |
| 83-MN-ZZ | Triumph | Speed Triple | € 13.390 | 07-05-2021 | 13,1 jaar |
| 83-MP-ZZ | Suzuki | SFV 650 | € 7.997 | 18-02-2022 | 13,8 jaar |
| 83-MR-ZZ | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 07-10-2022 | 6,9 jaar |
| 83-MS-ZZ | Honda | NT1100D | € 18.050 | 29-06-2023 | 2,9 jaar |
| 83-MT-ZZ | Yamaha | MTN320 | € 5.698 | 23-08-2024 | 9,5 jaar |
| 83-MX-ZZ | KTM | 250 EXC | Onbekend | 08-07-2025 | 17 jaar |
| 83-MZ-ZZ | Yamaha | XTZ 660 | Onbekend | 26-03-2026 | 31,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 16.912 en/of een gewicht van ± 278 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Honda SC51 | € 17.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.100 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1100 | € 17.500 | 227 cm | 95 cm | 250 kg |
| Honda VFR1200F | € 17.000 | - | - | 250 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.100 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 01 | € 16.000 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.100 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Yamaha MT 10 | € 16.200 | - | - | 270 kg |
| Yamaha Niken | € 16.800 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
| Indian Motorcycle Scout Bobber | € 17.900 | 227 cm | 90 cm | 250 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| BMW R 850 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
| Suzuki GSX 1300 | € 18.200 | 219 cm | 74 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.