25-MK-LF
Er rijden momenteel 393 Harley-Davidson Fxst's rond in Nederland. Deze Fxst komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 augustus 2020, dus sinds 5 jaren, 8 maanden en 28 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxst rijden er nog 275 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1984 en juni 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.022 en € 22.997, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 16.912 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Fxst is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 maart 2019. Het voertuig was toen 19 jaren, 8 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxst voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxst | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxst |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 augustus 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 8 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 maart 2019. Het voertuig was toen 19 jaren, 8 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 283 kg |
| Massa rijklaar | 290 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,69 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxst voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 25-MK-LF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
25-MK-LF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 25-MB-LF | Suzuki | GSR 750 | € 9.999 | 30-04-2012 | 14,1 jaar |
| 25-MD-LF | Yamaha | FZ 8 | € 10.499 | 16-07-2013 | 12,9 jaar |
| 25-MH-LF | Honda | CB500XA | € 6.999 | 30-03-2017 | 9,2 jaar |
| 25-MJ-LF | BMW | R 1200 | € 26.311 | 06-04-2018 | 8,1 jaar |
| 25-MK-LB | Kawasaki | Z 900 | € 9.599 | 13-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LD | Yamaha | MTN1000 | € 15.599 | 23-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LF | Harley-Davidson | Fxst | Onbekend | 11-03-2019 | 26,9 jaar |
| 25-MK-LH | Yamaha | MT 07 | € 9.399 | 23-03-2019 | 9,2 jaar |
| 25-MK-LJ | Kawasaki | Versys 1000 | € 14.299 | 19-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LK | Kawasaki | Z800 ABS | € 9.298 | 21-03-2020 | 12,2 jaar |
| 25-MK-LL | Harley-Davidson | Iron 883 | € 12.500 | 16-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LN | KTM | 690 Duke | € 3.942 | 31-03-2019 | 13,8 jaar |
| 25-MK-LP | Yamaha | XVS 950 | € 10.998 | 21-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LS | Suzuki | Intruder | Onbekend | 18-03-2019 | 28,3 jaar |
| 25-MK-LT | Indian Motorcycle | Scout | € 15.990 | 25-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LV | Honda | RD11 | Onbekend | 19-03-2019 | 22,1 jaar |
| 25-MK-LX | Yamaha | MTN320 | € 5.998 | 23-03-2019 | 7,2 jaar |
| 25-MK-LZ | Harley-Davidson | Fxdwg Dyna Wide Glide | Onbekend | 05-04-2019 | 23,3 jaar |
| 25-ML-LF | Honda | CBR650FA | € 8.999 | 18-08-2020 | 11,9 jaar |
| 25-MN-LF | BMW | R 1200 | € 17.899 | 18-11-2020 | 9,9 jaar |
| 25-MP-LF | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 05-08-2021 | 18,5 jaar |
| 25-MR-LF | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-05-2022 | 17,3 jaar |
| 25-MT-LF | Kawasaki | Z 900 | € 10.599 | 18-11-2023 | 2,5 jaar |
| 25-MV-LF | Ducati | Multistrada V4 S | € 31.360 | 10-07-2024 | 1,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 16.912 en/of een gewicht van ± 283 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1150 | € 16.600 | 223 cm | 91 cm | 270 kg |
| BMW R 1100 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| Honda SC51 | € 17.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VFR1200X | € 17.100 | 229 cm | 92 cm | 270 kg |
| Kawasaki 1400 GTR ABS | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Honda VFR1200XD | € 18.000 | 229 cm | 92 cm | 280 kg |
| Yamaha RP11 | € 15.300 | - | - | 270 kg |
| BMW K 1200 | € 15.600 | - | - | 280 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi Stelvio 1200 | € 17.900 | 231 cm | 108 cm | 270 kg |
| Honda VFR1200FD | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Triumph Bonneville Speedmaster | € 17.100 | 223 cm | 91 cm | 260 kg |
| BMW C Evolution | € 18.300 | 218 cm | 79 cm | 270 kg |
| Yamaha XT 1200 | € 17.600 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Yamaha Niken | € 16.800 | 215 cm | 89 cm | 260 kg |
| Triumph Sprint GT | € 15.500 | - | - | 260 kg |
| BMW R 850 | € 16.000 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 17.300 | 217 cm | 77 cm | 260 kg |
| Triumph Trophy | € 18.100 | 224 cm | 96 cm | 300 kg |
| Triumph Tiger Explorer | € 16.400 | - | - | 300 kg |
| Honda VT1300CXa | € 16.800 | - | - | 300 kg |
| Yamaha MT 10 | € 16.500 | - | - | 270 kg |
| Moto Guzzi LP | € 16.300 | - | - | 260 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 18.400 | - | - | 260 kg |
| Yamaha XVS 1300 | € 15.200 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.