16-ML-GB
Er rijden momenteel 117 Harley-Davidson Fxsb's rond in Nederland. Deze Fxsb komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 januari 2020, dus sinds 6 jaren, 4 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Fxsb 103 rijden er nog 115 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1982 en januari 2018. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.800 en € 33.486, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.230 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Fxsb 103 bedraagt € 20.805 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Fxsb 103 is daardoor € 3.425 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 januari 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Fxsb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Fxsb 103 | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Fxsb 103 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 20.805 |
| Bruto BPM | € 2.689 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 55 kW (75 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 januari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 4 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 januari 2020. Het voertuig was toen 5 jaren, 6 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 315 kg |
| Massa rijklaar | 322 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,75 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Fxsb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-ML-GB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-ML-GB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-MB-GB | Ducati | 848 | Onbekend | 09-12-2011 | 18,2 jaar |
| 16-MD-GB | Triumph | Tiger | Onbekend | 25-04-2013 | 19,5 jaar |
| 16-MF-GB | Piaggio | € 5.619 | 09-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 16-MG-GB | KTM | 450 EXC | € 10.895 | 28-10-2015 | 10,6 jaar |
| 16-MH-GB | Honda | VFR800X | € 13.499 | 27-12-2016 | 9,4 jaar |
| 16-MJ-GB | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 29-12-2017 | 13,4 jaar |
| 16-MK-GB | Yamaha | FZ 8 | € 9.648 | 31-05-2019 | 11,9 jaar |
| 16-ML-GB | Harley-Davidson | Fxsb | € 20.805 | 25-01-2020 | 11,9 jaar |
| 16-ML-GD | Ducati | Diavel | € 19.489 | 20-09-2019 | 13,9 jaar |
| 16-ML-GG | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 10-10-2019 | 26,3 jaar |
| 16-ML-GH | BMW | R 1250 | € 21.697 | 28-09-2019 | 6,7 jaar |
| 16-ML-GJ | Yamaha | MTT690 | € 9.398 | 08-10-2019 | 6,6 jaar |
| 16-ML-GK | Yamaha | XTZ 690 | € 10.799 | 29-10-2019 | 6,6 jaar |
| 16-ML-GL | Honda | CBR500RA | € 7.697 | 21-11-2019 | 8 jaar |
| 16-ML-GN | Honda | CB1000RA | € 15.499 | 25-10-2019 | 6,6 jaar |
| 16-ML-GP | Kawasaki | ER-6N ABS | € 6.898 | 11-10-2019 | 13,2 jaar |
| 16-ML-GR | BMW | R 1200 | € 17.899 | 01-11-2019 | 10,4 jaar |
| 16-ML-GS | Piaggio | Beverly | € 6.279 | 26-10-2019 | 6,6 jaar |
| 16-ML-GT | BMW | F 850 | € 18.444 | 10-10-2019 | 6,6 jaar |
| 16-ML-GV | Yamaha | YZF R1 | € 18.498 | 10-10-2019 | 15,9 jaar |
| 16-ML-GX | BMW | R 1250 | € 25.412 | 18-10-2019 | 6,6 jaar |
| 16-ML-GZ | KTM | 990 Adventure | Onbekend | 15-10-2019 | 19,2 jaar |
| 16-MN-GB | Triumph | Tiger 800 | € 10.289 | 23-10-2020 | 12,2 jaar |
| 16-MP-GB | BMW | K 1100 | Onbekend | 21-08-2021 | 34 jaar |
| 16-MR-GB | Honda | CMX500A | € 7.350 | 30-03-2022 | 4,2 jaar |
| 16-MS-GB | KTM | 690 Enduro | € 13.400 | 19-01-2023 | 3,4 jaar |
| 16-MT-GB | Honda | MB | Onbekend | 09-08-2023 | 45,5 jaar |
| 16-MV-GB | Moto Guzzi | Stelvio (a.r.a.s.) | € 18.799 | 16-05-2024 | 2 jaar |
| 16-MX-GB | Royal Enfield | Guerrilla 450 | € 6.674 | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| 16-MZ-GB | Yamaha | MTT690 | € 12.698 | 20-08-2025 | 0,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.230 en/of een gewicht van ± 315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.