06-MJ-NK
Er rijden momenteel 366 Harley-Davidson Flstfi's rond in Nederland. Deze Flstfi komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 augustus 2019, dus sinds 6 jaren, 9 maanden en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfi rijden er nog 269 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2000 en januari 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.293 en € 30.326, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 26.168 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfi is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 mei 2018. Het voertuig was toen 11 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfi | 2006
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfi |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.111 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 augustus 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 9 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 mei 2018. Het voertuig was toen 11 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 328 kg |
| Massa rijklaar | 335 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,66 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfi voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 06-MJ-NK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
06-MJ-NK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 06-MB-NK | Yamaha | XT 660 | € 8.998 | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 06-MD-NK | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 06-09-2013 | 17,1 jaar |
| 06-MF-NK | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 33.915 | 21-02-2015 | 11,3 jaar |
| 06-MG-NK | Triumph | Tiger | Onbekend | 06-04-2016 | 16,2 jaar |
| 06-MH-NK | Yamaha | XVS 950 | Onbekend | 13-04-2017 | 9,2 jaar |
| 06-MJ-NB | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-04-2018 | 12 jaar |
| 06-MJ-ND | BMW | S 1000 | € 21.816 | 18-04-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MJ-NF | Italjet | Dragster 180 | Onbekend | 16-04-2018 | 25 jaar |
| 06-MJ-NG | BMW | R 1200 | Onbekend | 28-04-2018 | 18,5 jaar |
| 06-MJ-NH | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 19-04-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MJ-NJ | Harley-Davidson | Flhri | Onbekend | 26-04-2019 | 19,9 jaar |
| 06-MJ-NK | Harley-Davidson | Flstfi | Onbekend | 04-05-2018 | 19,9 jaar |
| 06-MJ-NL | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 02-05-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MJ-NN | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 20-04-2018 | 15 jaar |
| 06-MJ-NP | Ducati | Multistrada 1260 | € 23.590 | 08-05-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MJ-NR | KTM | Freeride E | € 12.145 | 01-05-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MJ-NS | Honda | MSX125 | Onbekend | 27-06-2018 | 9,5 jaar |
| 06-MJ-NV | Suzuki | GSX-S 750 | € 8.899 | 02-05-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MJ-NX | Piaggio | Vespa GTS | € 4.266 | 04-05-2018 | 8,1 jaar |
| 06-MK-NK | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 06-ML-NK | Harley-Davidson | Fat Bob 114 | € 23.500 | 16-05-2020 | 6 jaar |
| 06-MN-NK | Harley-Davidson | Flstci Heritage Softail Classic | Onbekend | 20-02-2021 | 22,1 jaar |
| 06-MP-NK | Honda | WW125A | € 3.398 | 27-08-2021 | 4,8 jaar |
| 06-MR-NK | Kawasaki | 1400 GTR ABS | Onbekend | 31-05-2022 | 16,5 jaar |
| 06-MS-NK | Honda | CB650RA | € 10.487 | 19-04-2023 | 3,1 jaar |
| 06-MT-NK | BMW | R 18 | € 30.929 | 21-12-2023 | 2,4 jaar |
| 06-MV-NK | Piaggio | M45 | € 5.729 | 16-07-2024 | 12,1 jaar |
| 06-MX-NK | Piaggio | Runner 125 Fx Dd SP | Onbekend | 16-04-2025 | 28,2 jaar |
| 06-MZ-NK | Yamaha | YZF R1 | € 18.499 | 20-12-2025 | 11,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 26.168 en/of een gewicht van ± 328 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 27.000 | 248 cm | 100 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 26.100 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket 3 GT | € 27.700 | 237 cm | 94 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.