MZ-ZJ-75
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 19 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 augustus 2011. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.084 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 augustus 2011. Het voertuig was toen 1 jaar, 3 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-ZJ-75 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-ZJ-75
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-ZD-75 | Aprilia | RA | € 9.990 | 29-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZF-75 | Zelfbouw | Josephine | € 7.955 | 27-07-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZH-75 | Honda | PC 35 | Onbekend | 01-08-2011 | 25,5 jaar |
| MZ-ZJ-70 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-10-2011 | 16,7 jaar |
| MZ-ZJ-71 | Suzuki | VZ 1600 | Onbekend | 05-08-2011 | 21,8 jaar |
| MZ-ZJ-72 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 02-08-2011 | 17,3 jaar |
| MZ-ZJ-73 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 21-11-2011 | 22,1 jaar |
| MZ-ZJ-74 | Harley-Davidson | Flstfi Fat Boy | Onbekend | 05-08-2011 | 22,9 jaar |
| MZ-ZJ-75 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 02-08-2011 | 16,1 jaar |
| MZ-ZJ-76 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 12-08-2011 | 20,1 jaar |
| MZ-ZJ-77 | BMW | F 650 | Onbekend | 02-08-2011 | 23,5 jaar |
| MZ-ZJ-79 | Triumph | Tiger | Onbekend | 25-08-2011 | 18,1 jaar |
| MZ-ZL-75 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 09-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZN-75 | Harley-Davidson | Flhr | Onbekend | 05-08-2011 | 19,2 jaar |
| MZ-ZP-75 | BMW | R 1150 | Onbekend | 12-08-2011 | 22,2 jaar |
| MZ-ZR-75 | Harley-Davidson | 3A | Onbekend | 09-08-2011 | 47,1 jaar |
| MZ-ZS-75 | Aprilia | RA | € 9.990 | 18-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZT-75 | Honda | PC 35 | Onbekend | 12-08-2011 | 24,3 jaar |
| MZ-ZV-75 | BMW | R 1200 | € 20.844 | 27-08-2011 | 14,8 jaar |
| MZ-ZX-75 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 13-01-2012 | 17,7 jaar |
| MZ-ZZ-75 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 23-08-2011 | 19,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.