MX-HS-34
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 2 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 146 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en juli 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 8.699 en € 23.970, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.303 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.575 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special € 272 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.575 |
| Bruto BPM | € 3.124 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 2 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 maart 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 2 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2018 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-HS-34 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-HS-34
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-HB-34 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 913 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HD-34 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 05-03-2010 | 25 jaar |
| MX-HF-34 | Honda | CBR1000RR | € 16.990 | 13-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HG-34 | KTM | 990 Supermoto | € 14.750 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HH-34 | Piaggio | Vespa | Onbekend | 09-03-2010 | 44,3 jaar |
| MX-HJ-34 | Suzuki | GSF 650 | € 7.490 | 16-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HL-34 | Honda | ST1300A | Onbekend | 12-05-2010 | 17,3 jaar |
| MX-HN-34 | Honda | CBF600SA | € 8.275 | 26-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HP-34 | M.v. Agusta | F4 | € 21.700 | 17-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HR-34 | Yamaha | YP250R | € 5.398 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-30 | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.505 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-31 | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | € 26.275 | 20-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-32 | Buell | XB12SX Lightning Cityx | € 12.695 | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-33 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 24.495 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-34 | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.575 | 30-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-35 | Harley-Davidson | Softail | € 33.895 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-36 | Husqvarna | SMR 510 | € 7.999 | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HS-38 | Harley-Davidson | Vrscdx | Onbekend | 15-03-2010 | 19,3 jaar |
| MX-HS-39 | Harley-Davidson | XL1200L | Onbekend | 15-03-2010 | 20,1 jaar |
| MX-HT-34 | Honda | CBR600RR | € 13.190 | 17-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-HV-34 | Yamaha | RN12 | Onbekend | 03-06-2010 | 20,9 jaar |
| MX-HZ-34 | BMW | R 1200 | Onbekend | 27-03-2010 | 21,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.303 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.