93-MB-LJ
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er in dezelfde variant (LVF) nog 55 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2011 en juni 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.214 en € 24.270, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.123 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb Fat Boy Special bedraagt € 23.995 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is daardoor € 128 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2012
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 195 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.995 |
| Bruto BPM | € 3.183 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 58 kW (79 pk) |
| Continue vermogen | 58 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1690cc (1,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 april 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 1 maand en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant LVF | |
| Uitvoering GFABRO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*25 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2022 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 93-MB-LJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
93-MB-LJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 93-MB-LB | KTM | 690 Duke | € 8.499 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LD | Orion | A31A | € 1.900 | 06-04-2012 | 14,2 jaar |
| 93-MB-LF | Honda | VFR800A | Onbekend | 26-05-2012 | 18,8 jaar |
| 93-MB-LG | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-04-2012 | 18,3 jaar |
| 93-MB-LJ | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | € 23.995 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LK | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-04-2012 | 21,5 jaar |
| 93-MB-LN | Harley-Davidson | XL 1200X Forty-eight | € 12.195 | 21-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LP | KTM | 4T-egs Supermotard | Onbekend | 16-05-2012 | 22,9 jaar |
| 93-MB-LR | Zelfbouw | Spondon | € 13.618 | 13-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LS | Honda | WW125EX2 | € 2.590 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LT | Suzuki | GSX1300R | € 17.499 | 28-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LV | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.195 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LX | Aprilia | RA | € 9.640 | 25-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MB-LZ | Harley-Davidson | XL 883N Iron | € 9.495 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 93-MD-LJ | Honda | FJS600A | € 9.853 | 20-07-2013 | 12,9 jaar |
| 93-MG-LJ | BMW | K 1600 | € 30.965 | 21-03-2016 | 10,2 jaar |
| 93-MJ-LJ | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 14-04-2018 | 19,3 jaar |
| 93-MK-LJ | Honda | NC700XA | € 6.997 | 30-03-2019 | 14,1 jaar |
| 93-ML-LJ | Honda | CB600FA | € 7.898 | 02-05-2020 | 15,2 jaar |
| 93-MN-LJ | BMW | S 1000 | € 24.983 | 27-11-2020 | 5,5 jaar |
| 93-MP-LJ | Kawasaki | Versys 650 | € 8.098 | 07-10-2021 | 9 jaar |
| 93-MR-LJ | Yamaha | XP 560 | € 13.599 | 24-05-2022 | 4 jaar |
| 93-MS-LJ | KTM | 1290 Super Duke R | € 21.500 | 17-03-2023 | 3,2 jaar |
| 93-MT-LJ | Honda | Z125MA | € 4.800 | 24-02-2024 | 2,3 jaar |
| 93-MV-LJ | Puch | ZIP | Onbekend | 08-04-2006 | 20,8 jaar |
| 93-MX-LJ | Yamaha | MTT890 | € 16.098 | 12-04-2025 | 2,9 jaar |
| 93-MZ-LJ | Fantic Motor | € 8.649 | 14-11-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.123 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.