42-MD-NZ
Er rijden momenteel 215 Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special's rond in Nederland. Deze Flstfb Fat Boy Special komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 mei 2020, dus sinds 6 jaren en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special rijden er nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en juli 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.895 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.444 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 maart 2014. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb Fat Boy Special |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.084 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 mei 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 maart 2014. Het voertuig was toen 3 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 300 kg |
| Massa rijklaar | 313 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb Fat Boy Special voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 42-MD-NZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
42-MD-NZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 42-MD-NB | Triumph | Tiger Explorer | € 16.690 | 15-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-ND | Kymco | Agility 125 | Onbekend | 07-08-2013 | 20 jaar |
| 42-MD-NF | Suzuki | SFV 650 | € 7.139 | 14-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NG | Harley-Davidson | Flstsb | Onbekend | 14-08-2013 | 18,1 jaar |
| 42-MD-NH | Honda | CBR600FA | € 10.050 | 17-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NJ | Yamaha | XT 660 | € 7.499 | 21-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NK | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 24-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NL | Aprilia | RC | € 10.990 | 24-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NN | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 21-08-2013 | 17,9 jaar |
| 42-MD-NP | Triumph | Speed Triple | € 13.990 | 29-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NR | Ducati | Multistrada 1200 | € 25.590 | 31-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NS | Harley-Davidson | Street Glide | € 28.280 | 31-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NT | Honda | MBX | Onbekend | 29-08-2013 | 42,1 jaar |
| 42-MD-NV | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 21-11-2013 | 17,2 jaar |
| 42-MD-NX | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 06-09-2013 | 21 jaar |
| 42-MD-NZ | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 24-03-2014 | 15,9 jaar |
| 42-MF-NZ | XR | 650 | Onbekend | 04-03-2015 | 22,1 jaar |
| 42-MG-NZ | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 30.380 | 19-04-2016 | 10,1 jaar |
| 42-MH-NZ | Honda | NC750SD | € 8.099 | 28-04-2017 | 9,1 jaar |
| 42-MJ-NZ | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 03-05-2018 | 8,1 jaar |
| 42-MK-NZ | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 06-04-2019 | 7,2 jaar |
| 42-ML-NZ | Suzuki | DL650A | € 8.297 | 03-05-2021 | 10,8 jaar |
| 42-MN-NZ | Piaggio | Sprint | € 4.384 | 04-02-2021 | 11,1 jaar |
| 42-MP-NZ | Yamaha | RD 80 | Onbekend | 01-09-2021 | 40,3 jaar |
| 42-MR-NZ | Yamaha | MTN690 | € 7.899 | 11-06-2022 | 4 jaar |
| 42-MS-NZ | Harley-Davidson | Night ROD | € 21.643 | 03-04-2023 | 9,3 jaar |
| 42-MT-NZ | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 23.319 | 12-01-2024 | 2,4 jaar |
| 42-MV-NZ | Kawasaki | Versys 650 | € 9.049 | 30-07-2024 | 1,8 jaar |
| 42-MX-NZ | Aprilia | SR Gt 200 | € 4.849 | 30-04-2025 | 1,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.444 en/of een gewicht van ± 300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.