42-MD-NL
Er rijden momenteel 89 Aprilia RC's rond in Nederland. Deze RC komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 9 maanden en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RC rijden er in dezelfde variant (E) nog 18 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2009 en december 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.990 en € 10.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.268 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RC bedraagt € 10.990 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Aprilia RC € 722 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Aprilia RC voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RC | 2013
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RC |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 215 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 10.990 |
| Bruto BPM | € 1.337 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | M552M |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 839cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 augustus 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 9 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 227 kg |
| Massa rijklaar | 238 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 435 kg |
| Technische max massa voertuig | 435 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RC | |
| Variant E | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2002/24*0663*03 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RC voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 42-MD-NL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
42-MD-NL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 42-MB-NL | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 07-05-2012 | 16,8 jaar |
| 42-MD-NB | Triumph | Tiger Explorer | € 16.690 | 15-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-ND | Kymco | Agility 125 | Onbekend | 07-08-2013 | 20 jaar |
| 42-MD-NF | Suzuki | SFV 650 | € 7.139 | 14-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NG | Harley-Davidson | Flstsb | Onbekend | 14-08-2013 | 18,1 jaar |
| 42-MD-NH | Honda | CBR600FA | € 10.050 | 17-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NJ | Yamaha | XT 660 | € 7.499 | 21-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NK | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 24-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NL | Aprilia | RC | € 10.990 | 24-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NN | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 21-08-2013 | 17,9 jaar |
| 42-MD-NP | Triumph | Speed Triple | € 13.990 | 29-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NR | Ducati | Multistrada 1200 | € 25.590 | 31-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NS | Harley-Davidson | Street Glide | € 28.280 | 31-08-2013 | 12,8 jaar |
| 42-MD-NT | Honda | MBX | Onbekend | 29-08-2013 | 42,1 jaar |
| 42-MD-NV | Kawasaki | Ninja ZX-10R | Onbekend | 21-11-2013 | 17,2 jaar |
| 42-MD-NX | Suzuki | SV 650 | Onbekend | 06-09-2013 | 21 jaar |
| 42-MD-NZ | Harley-Davidson | Flstfb Fat Boy Special | Onbekend | 24-03-2014 | 15,9 jaar |
| 42-MG-NL | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 30.999 | 08-04-2016 | 10,1 jaar |
| 42-MH-NL | Ducati | Scrambler | € 11.390 | 20-04-2017 | 9,1 jaar |
| 42-MJ-NL | BMW | S 1000 | Onbekend | 26-04-2018 | 16,4 jaar |
| 42-MK-NL | Honda | SH150AD | € 4.099 | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 42-ML-NL | Yamaha | MTM850 | € 10.998 | 03-03-2020 | 6,2 jaar |
| 42-MP-NL | Honda | CB650FA | € 7.998 | 26-08-2021 | 10,6 jaar |
| 42-MS-NL | Royal Enfield | Meteor 350 | € 5.849 | 01-04-2023 | 3,2 jaar |
| 42-MT-NL | Honda | Africa Twin | € 14.889 | 16-03-2024 | 10,2 jaar |
| 42-MV-NL | BMW | R 1250 | € 30.560 | 23-07-2024 | 1,9 jaar |
| 42-MX-NL | Yamaha | MT 09 | € 8.901 | 17-04-2025 | 9,1 jaar |
| 42-MZ-NL | BMW | R 1300 | € 31.506 | 11-12-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.268 en/of een gewicht van ± 227 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | € 10.400 | 207 cm | 83 cm | 250 kg |
| Suzuki DL 650 | € 9.400 | 228 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda NC750XD | € 9.800 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha TDM 850 | € 9.800 | - | - | 230 kg |
| Yamaha FZ 8 | € 9.700 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Honda CBF1000A | € 10.400 | 216 cm | 78 cm | 240 kg |
| Yamaha XP 500 | € 10.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Yamaha XJR 1300 | € 10.300 | 219 cm | 80 cm | 250 kg |
| Kawasaki Vulcan S | € 9.400 | 231 cm | 88 cm | 220 kg |
| Honda XL700VA | € 9.400 | - | - | 210 kg |
| Triumph Bonneville | € 9.900 | 223 cm | 79 cm | 220 kg |
| Suzuki GSF 1250 | € 9.500 | - | - | 230 kg |
| Triumph Tiger | € 10.600 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z1000 ABS | € 10.800 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| BMW C 400 | € 10.500 | 221 cm | 79 cm | 210 kg |
| Triumph Bonneville T100 | € 10.800 | 225 cm | 75 cm | 220 kg |
| Yamaha TDM 900 | € 10.400 | 218 cm | 80 cm | 210 kg |
| Honda SC48 | € 10.400 | 213 cm | - | 210 kg |
| Yamaha XVS 950 | € 10.600 | 229 cm | 90 cm | 250 kg |
| Triumph Street Twin | € 10.500 | 210 cm | 79 cm | 210 kg |
| Suzuki VZ 800 | € 9.600 | - | - | 220 kg |
| Triumph Thruxton | € 10.800 | 215 cm | 70 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX1300R | € 9.500 | - | - | 240 kg |
| Kawasaki W 800 | € 9.900 | 219 cm | 86 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | € 10.200 | 210 cm | 85 cm | 250 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.