95-MP-DH
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juni 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb bedraagt € 23.693 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstfb is daardoor € 987 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 180 km/uur. Deze Harley-Davidson Flstfb is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.6% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 juni 2021. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 180 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 23.693 |
| Bruto BPM | € 304 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 15 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 juni 2021. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 306 kg |
| Massa rijklaar | 313 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 213 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,67 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-MP-DH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-MP-DH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-MD-DH | Honda | CBR500RA | € 6.896 | 22-03-2013 | 13,2 jaar |
| 95-MF-DH | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 05-06-2014 | 16,4 jaar |
| 95-MG-DH | Piaggio | M08 | Onbekend | 09-09-2015 | 28 jaar |
| 95-MH-DH | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 48.700 | 15-10-2016 | 9,6 jaar |
| 95-MJ-DH | BMW | G 310 | € 5.501 | 17-10-2017 | 8,6 jaar |
| 95-MK-DH | Ducati | Panigale V4 S | € 25.790 | 09-10-2018 | 7,6 jaar |
| 95-ML-DH | Kawasaki | Vulcan S | € 8.999 | 10-04-2020 | 11,1 jaar |
| 95-MN-DH | Suzuki | Suzuki | Onbekend | 21-07-2020 | 37,4 jaar |
| 95-MP-DB | Husqvarna | Svartpilen | € 6.400 | 21-05-2021 | 5 jaar |
| 95-MP-DD | Honda | CB1000R | Onbekend | 19-05-2021 | 17,2 jaar |
| 95-MP-DF | Moto Guzzi | V 85 TT | € 14.595 | 20-05-2021 | 5 jaar |
| 95-MP-DG | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.395 | 19-05-2021 | 5 jaar |
| 95-MP-DH | Harley-Davidson | Flstfb | € 23.693 | 11-06-2021 | 14,9 jaar |
| 95-MP-DJ | Harley-Davidson | Sport Glide | € 22.885 | 11-06-2021 | 5 jaar |
| 95-MP-DK | Triumph | Tiger Explorer | € 16.888 | 29-05-2021 | 11,9 jaar |
| 95-MP-DL | Honda | ADV750 | € 13.698 | 20-05-2021 | 6,8 jaar |
| 95-MP-DN | Kawasaki | Z 650 | € 7.799 | 28-05-2021 | 5 jaar |
| 95-MP-DP | Honda | NC750XD | € 9.199 | 12-06-2021 | 9,2 jaar |
| 95-MP-DR | Ducati | Monster 1100 | € 12.498 | 23-07-2021 | 16,2 jaar |
| 95-MP-DS | Yamaha | MT 09 | Onbekend | 26-05-2021 | 11,6 jaar |
| 95-MP-DT | Kawasaki | Z750R | € 8.497 | 04-06-2021 | 15,3 jaar |
| 95-MP-DV | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 08-07-2021 | 18,2 jaar |
| 95-MP-DX | BMW | R NineT | € 17.748 | 02-06-2021 | 5 jaar |
| 95-MP-DZ | KTM | 1290 Super Adventure | € 21.400 | 03-06-2021 | 5 jaar |
| 95-MR-DH | Triumph | Tiger Explorer | € 16.289 | 11-05-2022 | 14,1 jaar |
| 95-MS-DH | KTM | 390 Duke | € 6.700 | 12-11-2022 | 3,5 jaar |
| 95-MT-DH | Kawasaki | ZR750F | Onbekend | 13-07-2023 | 24,3 jaar |
| 95-MV-DH | Fantic Motor | € 7.673 | 26-04-2024 | 4,9 jaar | |
| 95-MX-DH | Honda | CBR650FA | € 9.699 | 28-03-2025 | 8,3 jaar |
| 95-MZ-DH | BMW | F 800 | € 8.562 | 20-03-2026 | 15,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 306 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.