83-MH-PL
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 april 2026, dus sinds 1 maand en 13 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstfb is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 mei 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 4.386 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 13 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 mei 2017. Het voertuig was toen 5 jaren, 10 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 323 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 83-MH-PL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
83-MH-PL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 83-MB-PL | Harley-Davidson | Heritage | Onbekend | 25-05-2012 | 31,3 jaar |
| 83-MD-PL | KTM | 1190 RC8 | Onbekend | 11-04-2014 | 16,7 jaar |
| 83-MF-PL | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.398 | 17-03-2015 | 11,2 jaar |
| 83-MG-PL | KTM | 990 Supermoto | Onbekend | 13-10-2016 | 14,2 jaar |
| 83-MH-PB | BMW | R 1200 | Onbekend | 25-04-2017 | 15,7 jaar |
| 83-MH-PD | Ducati | Scrambler | € 11.390 | 29-04-2017 | 9,1 jaar |
| 83-MH-PF | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 06-05-2017 | 9,1 jaar |
| 83-MH-PG | Kymco | New Agility City 125 , Agility 16+ 125 | € 2.199 | 05-05-2017 | 9,1 jaar |
| 83-MH-PH | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 23-06-2018 | 19,8 jaar |
| 83-MH-PJ | Yamaha | MT 07 | € 7.299 | 09-05-2017 | 9,1 jaar |
| 83-MH-PK | BMW | R 1150 | Onbekend | 06-04-2018 | 21,1 jaar |
| 83-MH-PL | Harley-Davidson | Flstfb | Onbekend | 03-05-2017 | 14,9 jaar |
| 83-MH-PN | Kawasaki | Vulcan S | € 8.649 | 12-05-2017 | 9 jaar |
| 83-MH-PP | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 06-05-2017 | 9,1 jaar |
| 83-MH-PR | Ducati | Multistrada 1200 | € 23.190 | 11-05-2017 | 9 jaar |
| 83-MH-PS | BMW | F 650 | Onbekend | 08-05-2017 | 20,1 jaar |
| 83-MH-PV | KTM | 690 Duke | € 11.720 | 20-05-2017 | 9 jaar |
| 83-MH-PX | Harley-Davidson | Heritage Softail Classic | Onbekend | 10-05-2017 | 14,5 jaar |
| 83-MH-PZ | MV Agusta | Brutale 800 | Onbekend | 11-05-2017 | 11,4 jaar |
| 83-MJ-PL | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-05-2018 | 15,2 jaar |
| 83-MK-PL | Piaggio | Vespa GTS | € 6.419 | 14-06-2019 | 7 jaar |
| 83-ML-PL | Triumph | Tiger 900 Rally PRO | € 17.400 | 08-01-2021 | 5,4 jaar |
| 83-MN-PL | Piaggio | Runner | Onbekend | 06-08-2021 | 23,7 jaar |
| 83-MP-PL | Cfmoto | 700CL-x | € 7.350 | 14-09-2021 | 4,7 jaar |
| 83-MR-PL | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 21-06-2022 | 3,9 jaar |
| 83-MS-PL | Suzuki | DL 800 | € 12.399 | 04-05-2023 | 3,1 jaar |
| 83-MT-PL | Royal Enfield | Classic 350 | € 6.149 | 12-02-2024 | 2,3 jaar |
| 83-MV-PL | Kawasaki | Versys 650 | € 8.049 | 14-09-2024 | 10,2 jaar |
| 83-MX-PL | Triumph | Trident 660 | € 9.295 | 03-05-2025 | 1,1 jaar |
| 83-MZ-PL | BMW | R 12 G/S | € 21.633 | 10-01-2026 | 0,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 323 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.