16-MP-VF
Er rijden momenteel 101 Harley-Davidson Flstfb's rond in Nederland. Deze Flstfb komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 december 2021, dus sinds 4 jaren, 5 maanden en 18 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstfb rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en januari 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.862 en € 42.323, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.680 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstfb bedraagt € 22.893 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstfb is daardoor € 1.787 goedkoper dan gemiddeld.
Je trekt met deze Harley-Davidson geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 185 km/uur. Deze Harley-Davidson Flstfb is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 38.3% traagste motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 december 2021. Het voertuig was toen 11 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstfb | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstfb |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 22.893 |
| Bruto BPM | € 3.028 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 december 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 5 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 december 2021. Het voertuig was toen 11 jaren, 5 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 323 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstfb voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-MP-VF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-MP-VF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-MB-VF | Piaggio | Runner | Onbekend | 06-09-2012 | 23,9 jaar |
| 16-MD-VF | BMW | HP 4 | € 28.561 | 15-03-2014 | 12,2 jaar |
| 16-MF-VF | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 19-05-2015 | 23,3 jaar |
| 16-MG-VF | KTM | 350 EXC | € 10.960 | 29-06-2016 | 9,9 jaar |
| 16-MH-VF | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 05-08-2017 | 15,2 jaar |
| 16-MJ-VF | BMW | BMW | Onbekend | 03-07-2018 | 32,2 jaar |
| 16-MK-VF | Honda | NC750XD | € 10.199 | 15-06-2019 | 7 jaar |
| 16-ML-VF | Suzuki | GSX-S 750 | € 9.099 | 28-05-2020 | 6 jaar |
| 16-MN-VF | Kawasaki | Z 1000 | € 9.599 | 24-03-2021 | 8,2 jaar |
| 16-MP-VB | Yamaha | MT 07 | € 7.298 | 24-03-2022 | 9,7 jaar |
| 16-MP-VD | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.838 | 19-03-2022 | 8,7 jaar |
| 16-MP-VF | Harley-Davidson | Flstfb | € 22.893 | 10-12-2021 | 15,9 jaar |
| 16-MP-VG | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 11-12-2021 | 6,8 jaar |
| 16-MP-VH | Suzuki | DL650A | € 13.799 | 08-12-2021 | 13,2 jaar |
| 16-MP-VJ | KTM | 350 EXC | € 14.390 | 08-01-2022 | 4,4 jaar |
| 16-MP-VK | BMW | R 1250 | € 25.259 | 20-12-2021 | 4,4 jaar |
| 16-MP-VL | Husqvarna | FE 350 | € 13.290 | 03-01-2022 | 4,4 jaar |
| 16-MP-VP | Kawasaki | Versys 650 | € 8.449 | 18-12-2021 | 4,4 jaar |
| 16-MP-VR | KTM | 1290 Super Duke GT | € 20.592 | 07-05-2022 | 8,4 jaar |
| 16-MP-VS | Harley-Davidson | Fxlr | € 19.498 | 11-03-2022 | 7,2 jaar |
| 16-MP-VT | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 06-01-2022 | 4,4 jaar |
| 16-MP-VV | Kawasaki | Z 900 | € 10.741 | 24-12-2021 | 5,4 jaar |
| 16-MP-VX | BMW | R NineT | € 17.336 | 30-12-2021 | 4,4 jaar |
| 16-MP-VZ | BMW | C 400 | € 10.128 | 31-12-2021 | 4,4 jaar |
| 16-MR-VF | Honda | CB1000RA | € 16.650 | 06-08-2022 | 3,8 jaar |
| 16-MS-VF | Kawasaki | Versys 650 | € 9.299 | 26-05-2023 | 3 jaar |
| 16-MT-VF | BMW | F 900 | € 11.127 | 13-03-2024 | 2,2 jaar |
| 16-MV-VF | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 11-10-2024 | 1,6 jaar |
| 16-MX-VF | Ducati | 1199 Panigale | € 34.123 | 05-06-2025 | 10,3 jaar |
| 16-MZ-VF | Kawasaki | Z 900 | € 13.149 | 07-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.680 en/of een gewicht van ± 323 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.