MX-LF-37
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 oktober 2018, dus sinds 7 jaren, 7 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 222 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.895 en € 24.570, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.241 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Flstf Fat Boy bedraagt € 22.895 incl. BTW en BPM, deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is daardoor € 346 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 185 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 22.895 |
| Bruto BPM | € 3.029 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 56 kW (76 pk) |
| Continue vermogen | 56 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1585cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 oktober 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 7 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering GFABBO | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*19 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-LF-37 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-LF-37
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-LB-37 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 28-04-2012 | 18,2 jaar |
| MX-LD-37 | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-03-2010 | 17,4 jaar |
| MX-LF-30 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 20-08-2010 | 29 jaar |
| MX-LF-31 | Yamaha | RN22 | Onbekend | 07-05-2010 | 17 jaar |
| MX-LF-32 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 08-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LF-33 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 13-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LF-34 | Triumph | Street Triple R | € 9.990 | 07-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LF-35 | Triumph | Street Triple | € 8.990 | 08-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LF-37 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | € 22.895 | 03-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-LF-38 | Gilera | Nordwest | Onbekend | 31-03-2010 | 32,1 jaar |
| MX-LF-39 | Suzuki | AN 650 | € 10.999 | 06-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LG-37 | KTM | Ktm Gs 620 RD | € 734 | 31-03-2010 | 30 jaar |
| MX-LH-37 | Honda | CBF600SA | € 8.550 | 09-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LJ-37 | Piaggio | M45 | € 5.649 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LL-37 | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | € 12.835 | 09-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LN-37 | Yamaha | XJ 6 | € 8.998 | 10-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LR-37 | BMW | R 1200 | € 20.590 | 14-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LT-37 | Kawasaki | ZX 636 B1H | Onbekend | 27-11-2010 | 23,2 jaar |
| MX-LV-37 | Yamaha | XT 600 | Onbekend | 08-04-2010 | 36 jaar |
| MX-LX-37 | Ducati | 1198S | € 28.290 | 15-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-LZ-37 | Triumph | Bonneville T100 | € 9.890 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.241 en/of een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha FJR 1300 | € 20.900 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 22.800 | 229 cm | 92 cm | 310 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.200 | 263 cm | 100 cm | 340 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| BMW R 1200 | € 21.000 | 232 cm | 187 cm | 310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.