MX-DT-14
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 mei 2011, dus sinds 15 jaren en 22 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er nog 1.264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.693 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.843 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 december 2009. Het voertuig was toen 5 jaren, 7 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.136 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 december 2009. Het voertuig was toen 5 jaren, 7 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 304 kg |
| Massa rijklaar | 315 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame a. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-DT-14 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-DT-14
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-DB-14 | M.v. Agusta | F4 | Onbekend | 08-05-2010 | 24,1 jaar |
| MX-DD-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-12-2009 | 19,1 jaar |
| MX-DF-14 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 07-12-2009 | 18,3 jaar |
| MX-DG-14 | Suzuki | Katana | Onbekend | 08-12-2009 | 31,9 jaar |
| MX-DH-14 | Buell | XB12STT Buell Lightning Super TT | Onbekend | 27-07-2011 | 18,6 jaar |
| MX-DJ-14 | Honda | PC37 | Onbekend | 18-12-2009 | 22,6 jaar |
| MX-DL-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-DN-14 | Harley-Davidson | XL 883N Iron | Onbekend | 26-01-2010 | 16,3 jaar |
| MX-DP-14 | BMW | R 1150 | Onbekend | 10-03-2010 | 24,1 jaar |
| MX-DR-14 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 13-09-2010 | 21,1 jaar |
| MX-DS-14 | BMW | R 1200 | € 20.368 | 11-01-2010 | 16,4 jaar |
| MX-DT-10 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 24-04-2010 | 24,2 jaar |
| MX-DT-12 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 12-03-2011 | 18,7 jaar |
| MX-DT-13 | BMW | R 1150 | Onbekend | 28-12-2009 | 22,2 jaar |
| MX-DT-14 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 28-12-2009 | 22 jaar |
| MX-DT-16 | KTM | 250 EXC | Onbekend | 08-01-2010 | 17,2 jaar |
| MX-DT-17 | KTM | 450 EXC | Onbekend | 03-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-DT-18 | Honda | Fire Storm | Onbekend | 28-12-2009 | 29 jaar |
| MX-DX-14 | Kawasaki | Ninja 250 R | € 3.763 | 12-01-2010 | 16,4 jaar |
| MX-DZ-14 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 15-01-2010 | 16,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.843 en/of een gewicht van ± 304 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 23.600 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.