MX-DP-14
Er rijden momenteel 7.057 BMW R 1150's rond in Nederland. Deze R 1150 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maart 2010, dus sinds 16 jaren, 2 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW R 1150 GS rijden er in dezelfde variant (0415) nog 1.654 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en maart 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.362 en € 14.931, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.139 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW R 1150 GS is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 maart 2010. Het voertuig was toen 7 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW R 1150 GS | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | R 1150 GS |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.675 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 12 2E B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1130cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 april 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 1 maand en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 maart 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 2 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 maart 2010. Het voertuig was toen 7 jaren, 10 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 242 kg |
| Massa rijklaar | 249 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 211 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 460 kg |
| Technische max massa voertuig | 460 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 0415 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00041/03 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW R 1150 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-DP-14 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-DP-14
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-DB-14 | M.v. Agusta | F4 | Onbekend | 08-05-2010 | 24,1 jaar |
| MX-DD-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 11-12-2009 | 19,1 jaar |
| MX-DF-14 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 07-12-2009 | 18,3 jaar |
| MX-DG-14 | Suzuki | Katana | Onbekend | 08-12-2009 | 31,9 jaar |
| MX-DH-14 | Buell | XB12STT Buell Lightning Super TT | Onbekend | 27-07-2011 | 18,6 jaar |
| MX-DJ-14 | Honda | PC37 | Onbekend | 18-12-2009 | 22,6 jaar |
| MX-DL-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-DN-14 | Harley-Davidson | XL 883N Iron | Onbekend | 26-01-2010 | 16,3 jaar |
| MX-DP-10 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 06-04-2010 | 24,9 jaar |
| MX-DP-11 | KTM | 950 Supermoto | Onbekend | 31-03-2010 | 20,9 jaar |
| MX-DP-12 | Honda | SC48 | Onbekend | 22-03-2010 | 19,1 jaar |
| MX-DP-13 | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-03-2010 | 19,9 jaar |
| MX-DP-14 | BMW | R 1150 | Onbekend | 10-03-2010 | 24,1 jaar |
| MX-DP-15 | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-03-2010 | 19,7 jaar |
| MX-DP-16 | Harley-Davidson | Street ROD | Onbekend | 15-01-2010 | 19,4 jaar |
| MX-DP-17 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 18-12-2009 | 18,2 jaar |
| MX-DP-18 | Kawasaki | ZX 1000 C1H | Onbekend | 24-12-2009 | 21,7 jaar |
| MX-DP-19 | Buell | XB12SX Lightning Cityx | Onbekend | 07-01-2010 | 16,4 jaar |
| MX-DR-14 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 13-09-2010 | 21,1 jaar |
| MX-DS-14 | BMW | R 1200 | € 20.368 | 11-01-2010 | 16,4 jaar |
| MX-DT-14 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 28-12-2009 | 22 jaar |
| MX-DX-14 | Kawasaki | Ninja 250 R | € 3.763 | 12-01-2010 | 16,4 jaar |
| MX-DZ-14 | Kawasaki | ER-6F ABS | € 6.147 | 15-01-2010 | 16,4 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.139 en/of een gewicht van ± 242 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda ADV750 | € 14.200 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VFR800 | € 13.300 | - | - | 240 kg |
| Suzuki DL 1050 | € 15.500 | 230 cm | 94 cm | 240 kg |
| Moto Guzzi V 85 TT | € 14.200 | 225 cm | 96 cm | 240 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | € 12.700 | 226 cm | 90 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 13.200 | 228 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda XL1000VA | € 13.500 | 231 cm | 93 cm | 260 kg |
| Honda RC 46 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
| Harley-Davidson Forty-eight | € 14.800 | 217 cm | 87 cm | 250 kg |
| Moto Guzzi LP | € 14.400 | 220 cm | 87 cm | 240 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 14.400 | 215 cm | 90 cm | 230 kg |
| Triumph Bonneville T 120 | € 14.500 | 217 cm | 79 cm | 260 kg |
| Honda VFR800A | € 14.500 | - | - | 230 kg |
| Kawasaki Z1000 SX | € 14.700 | 210 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda CMX1100D | € 13.500 | 224 cm | 85 cm | 240 kg |
| Honda CRF1000A | € 15.300 | 234 cm | 93 cm | 230 kg |
| Honda VFR800X | € 13.500 | 219 cm | 87 cm | 240 kg |
| Kawasaki ZZR 1400 | € 13.700 | 217 cm | 76 cm | 250 kg |
| KTM 1090 Adventure | € 14.900 | 226 cm | 89 cm | 230 kg |
| Honda NSS750 | € 13.500 | 220 cm | 79 cm | 230 kg |
| Moto Guzzi LZ | € 15.400 | - | - | 260 kg |
| Moto Guzzi LS | € 14.600 | - | - | 230 kg |
| Cfmoto 800MT | € 13.000 | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda VFR800F | € 14.200 | 214 cm | 75 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | € 13.800 | - | - | 240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.