MV-VV-09
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 juli 2012, dus sinds 13 jaren, 10 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er in dezelfde variant (L6R) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2006 en maart 2008. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 september 2009. Het voertuig was toen 1 jaar en 6 maanden oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.140 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 24 kW (33 pk) |
| Continue vermogen | 24 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 6, |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 juli 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 10 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 september 2009. Het voertuig was toen 1 jaar en 6 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 313 kg |
| Massa rijklaar | 330 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 196 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant L6R | |
| Uitvoering GFABB0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2002/24*0002*11 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-VV-09 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-VV-09
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-VB-09 | Yamaha | Yzfr 104 | Onbekend | 12-08-2009 | 21,5 jaar |
| MV-VD-09 | BMW | R 1200 | Onbekend | 13-08-2009 | 19,7 jaar |
| MV-VG-09 | Moto Guzzi | LP | Onbekend | 21-08-2009 | 20 jaar |
| MV-VH-09 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 24-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-VJ-09 | Suzuki | VZ 800 | Onbekend | 22-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-VL-09 | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 28-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-VN-09 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 21-08-2009 | 21,6 jaar |
| MV-VP-09 | Moto Guzzi | V65 Florida | Onbekend | 24-08-2009 | 38,7 jaar |
| MV-VR-09 | Honda | PC37 | Onbekend | 04-09-2009 | 22,6 jaar |
| MV-VS-09 | Moto Guzzi | KD | Onbekend | 05-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-VT-09 | BMW | R 1200 | Onbekend | 03-09-2009 | 19,2 jaar |
| MV-VV-01 | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 31-08-2009 | 29,3 jaar |
| MV-VV-02 | Harley-Davidson | Cvo Road Glide | Onbekend | 03-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-VV-06 | BMW | R 1150 | Onbekend | 09-10-2009 | 22,3 jaar |
| MV-VV-07 | BMW | F 650 | Onbekend | 31-08-2009 | 17,3 jaar |
| MV-VV-09 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 18-09-2009 | 18,2 jaar |
| MV-VX-09 | BMW | R 1200 | Onbekend | 31-08-2009 | 17,7 jaar |
| MV-VZ-09 | Kawasaki | Versys | Onbekend | 04-09-2009 | 16,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 313 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 310 kg |
| BMW K 1600 | 250 cm | 100 cm | 340 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| BMW K 1200 | 232 cm | 98 cm | 290 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 320 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Honda GL 1100 | - | - | 330 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Honda PC800 | - | - | 280 kg |
| Kawasaki 1000 GTR | - | - | 300 kg |
| Yamaha XV 1600 | - | - | 330 kg |
| Honda ST1100 P.european Abs-tcs | - | - | 290 kg |
| Kawasaki VN1500 Classic | - | - | 320 kg |
| Kawasaki 1400 GTR | 227 cm | 100 cm | 290 kg |
| Yamaha XVS 1300 | - | - | 300 kg |
| Zelfbouw Softail | - | - | 290 kg |
| Yamaha XV 1900 | - | - | 340 kg |
| Kawasaki Z 1300 | - | - | 300 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.