MV-TJ-41
Er rijden momenteel 1.707 Harley-Davidson Flstf Fat Boy's rond in Nederland. Deze Flstf Fat Boy komt uit het jaar 1999 en is nu 27 jaren, 1 maand en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy rijden er nog 1.264 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1989 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.693 en € 23.993, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.843 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstf Fat Boy is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 mei 2010. Het voertuig was toen 11 jaren en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstf Fat Boy | 1999
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstf Fat Boy |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.517 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1340cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 1999 |
| Leeftijd | 27 jaren, 1 maand en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 mei 2010. Het voertuig was toen 11 jaren en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 300 kg |
| Massa rijklaar | 307 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,62 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame a. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstf Fat Boy voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-TJ-41 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-TJ-41
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-TB-41 | BMW | R 1100 | Onbekend | 24-07-2009 | 25,1 jaar |
| MV-TD-41 | Ducati | 749 | Onbekend | 02-01-2010 | 23,3 jaar |
| MV-TF-41 | Honda | CRF | Onbekend | 25-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-TH-41 | Suzuki | Gsx F | Onbekend | 27-07-2009 | 28,3 jaar |
| MV-TJ-41 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 03-05-2010 | 27,1 jaar |
| MV-TJ-42 | Yamaha | Fazer | Onbekend | 28-08-2009 | 23,2 jaar |
| MV-TJ-43 | Honda | PC37 | Onbekend | 22-08-2009 | 22,3 jaar |
| MV-TJ-46 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 27-08-2009 | 23,3 jaar |
| MV-TJ-47 | Harley-Davidson | FL1 | Onbekend | 06-08-2009 | 21 jaar |
| MV-TJ-49 | Gilera | Runner | Onbekend | 28-07-2009 | 27 jaar |
| MV-TL-41 | Yamaha | RN12 | Onbekend | 29-07-2009 | 22,2 jaar |
| MV-TP-41 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 03-08-2009 | 19 jaar |
| MV-TR-41 | Ducati | Multistrada 620 | Onbekend | 03-03-2011 | 20,5 jaar |
| MV-TT-41 | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | Onbekend | 14-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-TV-41 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 12-08-2009 | 24,1 jaar |
| MV-TZ-41 | Honda | XL 600 | Onbekend | 11-08-2009 | 42,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.843 en/of een gewicht van ± 300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1300 | € 22.400 | 236 cm | 80 cm | 270 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 23.600 | 230 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Yamaha FJR 1300 | € 22.500 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.