MS-VZ-82
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 8 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 13 maart 2008. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 1997
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.598 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 41 kW (56 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1338cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 maart 2008. Het voertuig was toen 10 jaren, 8 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 310 kg |
| Massa rijklaar | 317 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-VZ-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-VZ-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-VD-82 | Ducati | Monster | Onbekend | 03-03-2008 | 19,8 jaar |
| MS-VF-82 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 10-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VG-82 | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 19-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VJ-82 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 29-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VN-82 | Kawasaki | 1400 GTR | Onbekend | 14-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VR-82 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 06-06-2008 | 21,4 jaar |
| MS-VV-82 | Ducati | 1098 | Onbekend | 14-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VX-82 | Magni | HM 2 | Onbekend | 12-03-2008 | 36,3 jaar |
| MS-VZ-80 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 13-03-2008 | 22 jaar |
| MS-VZ-81 | Honda | Crf 450 R | Onbekend | 09-05-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VZ-82 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 13-03-2008 | 28,9 jaar |
| MS-VZ-83 | Honda | JF10 | Onbekend | 13-03-2008 | 24 jaar |
| MS-VZ-84 | SYM | HA15A | Onbekend | 17-04-2008 | 18,1 jaar |
| MS-VZ-85 | SYM | HA15A | Onbekend | 26-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VZ-87 | SYM | LA15W | Onbekend | 25-03-2008 | 18,2 jaar |
| MS-VZ-89 | Kawasaki | Z1000 ABS | Onbekend | 29-03-2008 | 18,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.400 | 234 cm | 98 cm | 310 kg |
| Yamaha V Max | € 23.900 | - | - | 300 kg |
| Indian Chief | € 25.400 | - | - | 280 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| BMW R 1250 | € 23.100 | 221 cm | 90 cm | 290 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.