MJ-VH-35
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 4 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 mei 2011, dus sinds 15 jaren en 1 dag. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er in dezelfde variant (L5F) nog 409 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1999 en augustus 2004. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2004
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.423 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 46 kW (63 pk) |
| Continue vermogen | 46 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 5, |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1449cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 januari 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 4 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 335 kg |
| Massa rijklaar | 342 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 184 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 526 kg |
| Technische max massa voertuig | 526 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type FS2 | |
| Variant L5F | |
| Uitvoering FSBEL0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*92/61*0002*04 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2017 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MJ-VH-35 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MJ-VH-35
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MJ-VB-35 | Kawasaki | VN800A | Onbekend | 19-01-2004 | 26,2 jaar |
| MJ-VD-35 | Yamaha | RN09 | Onbekend | 17-01-2004 | 22,4 jaar |
| MJ-VF-35 | Kawasaki | ER 500 A | Onbekend | 03-02-2004 | 22,3 jaar |
| MJ-VG-35 | Honda | PC 32 | Onbekend | 25-03-2005 | 26,4 jaar |
| MJ-VH-30 | BMW | R 1150 | Onbekend | 24-04-2004 | 26,1 jaar |
| MJ-VH-31 | Moto Guzzi | Strada 750 | Onbekend | 20-01-2004 | 31,2 jaar |
| MJ-VH-32 | BMW | R 1150 | Onbekend | 05-03-2005 | 25,5 jaar |
| MJ-VH-35 | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 22-01-2004 | 22,4 jaar |
| MJ-VH-37 | BMW | F 650 | Onbekend | 05-02-2004 | 22,3 jaar |
| MJ-VN-35 | Ducati | 749 | Onbekend | 27-03-2004 | 22,2 jaar |
| MJ-VP-35 | Aprilia | RR | Onbekend | 14-02-2004 | 22,3 jaar |
| MJ-VT-35 | Aprilia | RR | Onbekend | 07-02-2004 | 22,3 jaar |
| MJ-VV-35 | Kawasaki | VN 2000 | Onbekend | 06-02-2004 | 22,3 jaar |
| MJ-VX-35 | Harley-Davidson | Fat Boy | Onbekend | 09-02-2004 | 22,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 335 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | 250 cm | 100 cm | 350 kg |
| Honda ST1300A | 227 cm | 86 cm | 320 kg |
| Suzuki VL 1500 | - | - | 350 kg |
| Yamaha VP08 | - | - | 330 kg |
| Suzuki VZR 1800 | - | - | 330 kg |
| Honda Gold Wing | - | - | 350 kg |
| Honda SC 26 | - | - | 310 kg |
| Suzuki 1500 Intruder LC | - | - | 310 kg |
| Suzuki AL | - | - | 320 kg |
| Kawasaki VN1500 Classic | - | - | 350 kg |
| Yamaha XV 1600 | - | - | 330 kg |
| Honda GL 1100 | - | - | 330 kg |
| BMW K 1200 | - | - | 370 kg |
| Yamaha XV 1900 | - | - | 340 kg |
| Honda GL 1200 | - | - | 350 kg |
| BMW R 18 | 262 cm | 98 cm | 370 kg |
| Honda SC51 | - | - | 310 kg |
| Honda GL1500 Goldwing | - | - | 370 kg |
| Kawasaki Vnt 50 D | - | - | 320 kg |
| Honda SC 34 | - | - | 340 kg |
| Yamaha XVZ1300A | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1500 | - | - | 320 kg |
| Suzuki VLR 1800 | - | - | 370 kg |
| Honda GL1500C | - | - | 330 kg |
| Kawasaki VN 1600 | - | - | 370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.