84-MG-RZ
Er rijden momenteel 1.058 Harley-Davidson Flstc's rond in Nederland. Deze Flstc komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 mei 2016, dus sinds 10 jaren en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Harley-Davidson Flstc rijden er nog 646 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1987 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.025 en € 36.538, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 24.624 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Harley-Davidson Flstc is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 mei 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Harley-Davidson Flstc | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Harley-Davidson |
| Handelsbenaming | Flstc |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.811 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 54 kW (73 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1584cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 mei 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 mei 2016. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 324 kg |
| Massa rijklaar | 331 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,64 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis by balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Harley-Davidson Flstc voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 84-MG-RZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
84-MG-RZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 84-MD-RZ | BMW | R 1100 | Onbekend | 10-01-2014 | 28,3 jaar |
| 84-MF-RZ | Honda | XL125V | Onbekend | 18-04-2015 | 22 jaar |
| 84-MG-RB | Honda | CB600F | Onbekend | 04-03-2017 | 15 jaar |
| 84-MG-RD | Kreidler | CR125 | Onbekend | 02-05-2016 | 10,1 jaar |
| 84-MG-RF | Harley-Davidson | Street Glide Special | € 30.100 | 06-05-2016 | 10,1 jaar |
| 84-MG-RG | Yamaha | XSR 700 | € 8.499 | 07-05-2016 | 10,1 jaar |
| 84-MG-RH | KTM | 690 Duke | Onbekend | 04-05-2016 | 13,5 jaar |
| 84-MG-RJ | KTM | 450 EXC | € 10.895 | 28-05-2016 | 10 jaar |
| 84-MG-RK | Suzuki | VZ 800 | Onbekend | 06-05-2017 | 19,9 jaar |
| 84-MG-RL | Suzuki | GSF 650 | € 6.999 | 21-05-2016 | 10 jaar |
| 84-MG-RN | Harley-Davidson | Flstn Softail Deluxe | Onbekend | 20-05-2016 | 14,2 jaar |
| 84-MG-RP | Suzuki | GSR 600 | Onbekend | 16-06-2016 | 20 jaar |
| 84-MG-RR | Suzuki | DL650A | € 10.299 | 24-06-2016 | 9,9 jaar |
| 84-MG-RS | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 18-08-2016 | 18 jaar |
| 84-MG-RT | Yamaha | XT 1200 | Onbekend | 25-02-2017 | 13,9 jaar |
| 84-MG-RV | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 24-05-2016 | 10 jaar |
| 84-MG-RZ | Harley-Davidson | Flstc | Onbekend | 21-05-2016 | 14,9 jaar |
| 84-MH-RZ | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 05-07-2017 | 12,2 jaar |
| 84-MJ-RZ | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 09-06-2018 | 8 jaar |
| 84-MK-RZ | Suzuki | DL650A | € 9.482 | 26-03-2020 | 12,7 jaar |
| 84-ML-RZ | BMW | F 800 | € 14.149 | 20-05-2020 | 10,1 jaar |
| 84-MN-RZ | BMW | R 1200 | € 17.899 | 27-02-2021 | 9,6 jaar |
| 84-MP-RZ | BMW | R 100 | Onbekend | 16-10-2021 | 31,1 jaar |
| 84-MR-RZ | Symotos | € 1.849 | 06-07-2022 | 3,9 jaar | |
| 84-MS-RZ | Honda | CB650RA | € 9.298 | 14-07-2023 | 6,6 jaar |
| 84-MT-RZ | Yamaha | MTT690 | € 11.498 | 15-02-2024 | 2,3 jaar |
| 84-MV-RZ | Ducati | Monster | € 17.560 | 03-09-2024 | 1,7 jaar |
| 84-MX-RZ | Moto Guzzi | V 85 TT | € 13.498 | 30-05-2025 | 3,6 jaar |
| 84-MZ-RZ | Kawasaki | Z 1100 | € 12.899 | 19-02-2026 | 0,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 24.624 en/of een gewicht van ± 324 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW K 1600 | € 26.300 | 234 cm | 98 cm | 350 kg |
| Yamaha V Max | € 24.800 | - | - | 300 kg |
| Triumph Rocket 3 R | € 26.700 | 237 cm | 92 cm | 310 kg |
| Indian Motorcycle Indian Chief Bobber Dark Horse | € 24.800 | 230 cm | 99 cm | 330 kg |
| Indian Motorcycle Chief Vintage | € 25.700 | 263 cm | 101 cm | 350 kg |
| Triumph Rocket Iii Classic | € 22.200 | - | - | 330 kg |
| Yamaha VMX 17 | € 23.600 | - | - | 300 kg |
| Honda GL 1800 | € 25.600 | - | - | 330 kg |
| Indian Chief | € 26.400 | - | - | 350 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.