04-MD-FP
Er rijden momenteel 146 Ducati Hypermotard 796's rond in Nederland. Deze Hypermotard 796 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 29 april 2023, dus sinds 3 jaren en 29 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 796 rijden er in dezelfde variant (01) nog 128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.510 en € 17.399, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.308 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati Hypermotard 796 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 april 2013. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 796 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 796 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 205 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.191 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 57 kW (77 pk) |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 796A2 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 803cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 29 april 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 april 2013. Het voertuig was toen 2 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 188 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 202 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 01 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 796 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 04-MD-FP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
04-MD-FP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 04-MD-FB | BMW | S 1000 | Onbekend | 28-03-2013 | 15,2 jaar |
| 04-MD-FD | BMW | R 1200 | € 20.812 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| 04-MD-FG | Honda | CBF1000A | Onbekend | 27-03-2013 | 20,1 jaar |
| 04-MD-FH | Honda | VT1300CXa | € 17.049 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| 04-MD-FJ | Suzuki | GSX 1250 | € 10.999 | 30-03-2013 | 13,2 jaar |
| 04-MD-FK | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 27-08-2014 | 17,9 jaar |
| 04-MD-FL | Triumph | Tiger | Onbekend | 04-04-2013 | 17,6 jaar |
| 04-MD-FN | Aprilia | RR | Onbekend | 06-04-2013 | 20,5 jaar |
| 04-MD-FP | Ducati | Hypermotard 796 | Onbekend | 17-04-2013 | 16 jaar |
| 04-MD-FR | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-04-2013 | 20 jaar |
| 04-MD-FS | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| 04-MD-FT | Suzuki | AN 650 | € 12.000 | 10-04-2013 | 13,1 jaar |
| 04-MD-FV | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 20.345 | 13-04-2013 | 13,1 jaar |
| 04-MD-FX | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 12-04-2013 | 13,1 jaar |
| 04-MD-FZ | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 29-04-2013 | 22 jaar |
| 04-MF-FP | Honda | CTX700ND | € 8.999 | 28-06-2014 | 11,9 jaar |
| 04-MG-FP | BMW | R 1200 | Onbekend | 12-10-2015 | 17,7 jaar |
| 04-MH-FP | Gilera | M24 | Onbekend | 01-12-2016 | 19 jaar |
| 04-MJ-FP | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 01-12-2017 | 21,3 jaar |
| 04-MK-FP | BMW | F 750 | € 13.177 | 17-11-2018 | 7,5 jaar |
| 04-ML-FP | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 12-09-2019 | 6,7 jaar |
| 04-MN-FP | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 12-08-2020 | 27,9 jaar |
| 04-MR-FP | Suzuki | DL 1050 | € 15.099 | 24-03-2022 | 4,2 jaar |
| 04-MS-FP | BMW | F 900 | € 13.372 | 16-12-2022 | 3,4 jaar |
| 04-MT-FP | Moto Morini | X-Cape | € 8.699 | 02-08-2023 | 2,8 jaar |
| 04-MV-FP | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.549 | 07-05-2024 | 7,3 jaar |
| 04-MZ-FP | Kawasaki | Versys 650 | € 9.298 | 10-09-2025 | 2,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.308 en/of een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha MT 09 | € 10.600 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | € 10.900 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTT690 | € 10.100 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | € 10.000 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| BMW F 650 | € 10.300 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda CB650RA | € 9.400 | 213 cm | 78 cm | 200 kg |
| BMW F 800 | € 10.700 | 215 cm | 78 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple R | € 10.500 | 206 cm | 76 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 9.700 | 206 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple | € 9.600 | 202 cm | 76 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX 800 | € 10.500 | 212 cm | 78 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN890 | € 11.000 | 209 cm | 80 cm | 180 kg |
| Honda CBR600 F | € 9.500 | - | - | 190 kg |
| Honda PC 35 | € 11.000 | - | - | 180 kg |
| Yamaha YZF 690 | € 10.600 | 207 cm | 73 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 10.400 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTM850 | € 11.000 | 208 cm | 82 cm | 190 kg |
| Aprilia SM | € 9.600 | 221 cm | 91 cm | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 10.500 | 207 cm | 83 cm | 190 kg |
| KTM 950 Supermoto | € 10.800 | - | - | 190 kg |
| KTM 790 Duke | € 10.200 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Honda CBR600FA | € 10.000 | 215 cm | 74 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja Zx-4R | € 10.300 | 199 cm | 77 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN690 | € 9.300 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Moto Guzzi LL | € 9.900 | 219 cm | 73 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.