MX-JR-57
Er rijden momenteel 214 Ducati Hypermotard 1100's rond in Nederland. Deze Hypermotard 1100 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 1100 EVO rijden er in dezelfde variant (03) nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en augustus 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.999 en € 13.688, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.288 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard 1100 EVO bedraagt € 13.000 incl. BTW en BPM, deze Ducati Hypermotard 1100 EVO is daardoor € 288 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 1100 EVO | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 1100 EVO |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 220 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 13.000 |
| Bruto BPM | € 1.642 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 67 kW (91 pk) |
| Continue vermogen | 67 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1078AD |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1079cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 183 kg |
| Massa rijklaar | 193 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*01 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2016 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-JR-57 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-JR-57
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-JB-57 | Kawasaki | Ninja ZX-6R | Onbekend | 22-05-2010 | 23 jaar |
| MX-JD-57 | Aprilia | RA | € 8.690 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JF-57 | Suzuki | SFV 650 | € 8.599 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JH-57 | Suzuki | GSX-R 750 | € 12.999 | 24-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JJ-57 | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-03-2011 | 19,8 jaar |
| MX-JL-57 | Yamaha | XJ 6 | € 8.998 | 03-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-50 | Triumph | Bonneville T100 | € 10.290 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-51 | Ducati | 1198S | € 28.290 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-52 | Ducati | Monster 696 | € 9.790 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-54 | Triumph | Sprint ST | € 14.990 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-55 | Ducati | 848 | € 15.790 | 06-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-57 | Ducati | Hypermotard 1100 | € 13.000 | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-58 | Ducati | 1198 | € 20.300 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JR-59 | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | € 21.475 | 02-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JT-57 | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | € 23.175 | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| MX-JV-57 | BMW | R 1150 | € 16.966 | 02-04-2010 | 22,2 jaar |
| MX-JZ-57 | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 29-03-2010 | 16,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.288 en/of een gewicht van ± 183 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 12.700 | 231 cm | 84 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.500 | 204 cm | 71 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | € 12.900 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 12.900 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.400 | 201 cm | 69 cm | 190 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 13.700 | 212 cm | 80 cm | 200 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 13.100 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 12.700 | 209 cm | 71 cm | 190 kg |
| BMW F 900 | € 12.000 | 214 cm | 82 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuareg | € 13.600 | 222 cm | 97 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 13.400 | 209 cm | 73 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 12.900 | - | - | 200 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 13.300 | 207 cm | 83 cm | 200 kg |
| Honda CBR600RA | € 14.000 | 201 cm | 69 cm | 180 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.