20-MD-TX
Er rijden momenteel 214 Ducati Hypermotard 1100's rond in Nederland. Deze Hypermotard 1100 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard 1100 rijden er in dezelfde variant (00) nog 137 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en februari 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.999 en € 17.782, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.478 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati Hypermotard 1100 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 maart 2014. Het voertuig was toen 6 jaren en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard 1100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard 1100 | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard 1100 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 215 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.626 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 62 kW (84 pk) |
| Continue vermogen | 62 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 1078AB |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1079cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 maart 2014. Het voertuig was toen 6 jaren en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 190 kg |
| Massa rijklaar | 200 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 190 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,46 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B1 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0458*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard 1100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-MD-TX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-MD-TX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 20-MB-TX | Yamaha | FZ 6 | € 8.398 | 05-09-2012 | 13,7 jaar |
| 20-MD-TB | Yamaha | MT 09 | € 9.499 | 14-02-2014 | 12,3 jaar |
| 20-MD-TF | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 26-02-2014 | 20,2 jaar |
| 20-MD-TH | Honda | CBF1000FA | € 11.999 | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| 20-MD-TJ | BMW | R 1200 | € 23.047 | 22-03-2014 | 12,2 jaar |
| 20-MD-TK | Triumph | Daytona 675 | € 15.290 | 27-02-2014 | 12,3 jaar |
| 20-MD-TL | Harley-Davidson | Vrscf V-rod Muscle | € 21.300 | 01-03-2014 | 12,3 jaar |
| 20-MD-TN | Harley-Davidson | Street BOB | € 16.750 | 28-02-2014 | 12,3 jaar |
| 20-MD-TP | Yamaha | YP250RA | € 5.498 | 01-03-2014 | 12,3 jaar |
| 20-MD-TR | Suzuki | SFV 650 | € 7.499 | 05-03-2014 | 12,2 jaar |
| 20-MD-TS | Kawasaki | Z800 ABS | € 6.552 | 05-03-2014 | 12,2 jaar |
| 20-MD-TT | Honda | CBR600RA | Onbekend | 11-03-2014 | 16,2 jaar |
| 20-MD-TV | KTM | 1190 Adventure | € 17.480 | 11-03-2014 | 12,2 jaar |
| 20-MD-TX | Ducati | Hypermotard 1100 | Onbekend | 08-03-2014 | 18,3 jaar |
| 20-MD-TZ | Yamaha | Yamaha | Onbekend | 06-03-2014 | 26,8 jaar |
| 20-MF-TX | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-05-2015 | 11,9 jaar |
| 20-MH-TX | Yamaha | XSR 700 | € 8.898 | 30-06-2017 | 8,9 jaar |
| 20-MJ-TX | Honda | CBF300NA | € 5.599 | 29-06-2018 | 7,9 jaar |
| 20-MK-TX | Suzuki | GSX-S 1000 | € 15.300 | 05-06-2019 | 7 jaar |
| 20-ML-TX | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 36.230 | 26-05-2020 | 6 jaar |
| 20-MN-TX | Yamaha | MTN850 | € 10.298 | 26-03-2021 | 8,2 jaar |
| 20-MP-TX | Harley-Davidson | Pan America Special | € 23.006 | 02-12-2021 | 4,5 jaar |
| 20-MR-TX | Moto Guzzi | V 85 TT | € 14.999 | 04-08-2022 | 3,8 jaar |
| 20-MS-TX | Harley-Davidson | 1200 Custom | Onbekend | 19-05-2023 | 25,9 jaar |
| 20-MT-TX | Kawasaki | Z650 ABS | € 7.499 | 04-05-2024 | 8,9 jaar |
| 20-MV-TX | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 04-10-2024 | 1,7 jaar |
| 20-MX-TX | Triumph | Speed 400 | € 6.595 | 12-07-2025 | 0,9 jaar |
| 20-MZ-TX | Harley-Davidson | Road King | € 34.595 | 05-03-2026 | 0,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.478 en/of een gewicht van ± 190 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.100 | 231 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 12.900 | 237 cm | 94 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | 219 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.100 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.900 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.300 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Aprilia RS 660 | € 13.000 | 200 cm | 77 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 12.700 | 211 cm | 72 cm | 200 kg |
| Triumph Daytona 675 | € 13.100 | 205 cm | 71 cm | 170 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.000 | 218 cm | 89 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | € 13.100 | 203 cm | 71 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.