85-MV-TN
Er rijden momenteel 236 Ducati Hypermotard's rond in Nederland. Deze Hypermotard komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 9 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati Hypermotard rijden er in dezelfde variant (00) nog 217 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2013 en mei 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 9.758 en € 22.940, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 14.054 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Hypermotard bedraagt € 14.861 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ducati Hypermotard € 807 duurder dan gemiddeld.
Deze Ducati is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 215 km/uur. Deze Ducati Hypermotard is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 29.2% snellere motoren in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 maart 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati Hypermotard voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati Hypermotard | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | Hypermotard |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 215 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 14.861 |
| Bruto BPM | € 1.871 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 70 kW (95 pk) |
| Continue vermogen | 70 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 821W4B |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 821cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 augustus 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 9 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 maart 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 7 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 197 kg |
| Massa rijklaar | 204 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 202 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 406 kg |
| Technische max massa voertuig | 406 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,50 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type B3 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering FA | |
| Typegoedkeuringsnummer e9*2002/24*0600*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati Hypermotard voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 85-MV-TN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
85-MV-TN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 85-MB-TN | Triumph | Tiger Explorer | € 16.290 | 18-08-2012 | 13,8 jaar |
| 85-MD-TN | Kawasaki | Z750 ABS | Onbekend | 01-03-2014 | 17,2 jaar |
| 85-MF-TN | Honda | CB 250 RS | Onbekend | 06-05-2015 | 44,7 jaar |
| 85-MG-TN | Honda | CB1000R | Onbekend | 26-06-2016 | 16,8 jaar |
| 85-MH-TN | Honda | CB600FA | Onbekend | 21-06-2017 | 11,9 jaar |
| 85-MK-TN | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 14-06-2019 | 7 jaar |
| 85-MP-TN | Honda | MTX | Onbekend | 17-12-2021 | 42,1 jaar |
| 85-MS-TN | Yamaha | MTT890 | € 16.099 | 19-05-2023 | 3 jaar |
| 85-MT-TN | Cfmoto | 800MT | € 10.999 | 14-03-2024 | 2,2 jaar |
| 85-MV-TB | Piaggio | Beverly 400 | € 7.199 | 21-09-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TD | Yamaha | MTT890 | € 13.499 | 25-09-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TF | Suzuki | DL 250 | € 4.699 | 25-09-2024 | 5,8 jaar |
| 85-MV-TG | Honda | XL750 | € 12.250 | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TH | Gilera | M24 | Onbekend | 18-09-2024 | 23,1 jaar |
| 85-MV-TJ | Triumph | Street Scrambler | € 16.638 | 19-09-2024 | 4,8 jaar |
| 85-MV-TK | Triumph | Trident 660 | € 9.145 | 07-03-2025 | 1,2 jaar |
| 85-MV-TL | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 26-09-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TN | Ducati | Hypermotard | € 14.861 | 08-03-2025 | 11,8 jaar |
| 85-MV-TP | Yamaha | MTN890 | € 12.598 | 03-10-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TR | Kawasaki | EJ650A | Onbekend | 24-10-2024 | 20,2 jaar |
| 85-MV-TS | Aprilia | Tuareg | € 13.399 | 30-09-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TT | Honda | ADV750 | € 14.443 | 27-09-2024 | 4,9 jaar |
| 85-MV-TV | Yamaha | MTT890 | € 16.099 | 04-10-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TX | Benelli | TRK 702 | € 8.195 | 05-10-2024 | 1,7 jaar |
| 85-MV-TZ | Harley-Davidson | Pan America 1250 Special | € 24.445 | 18-10-2024 | 1,6 jaar |
| 85-MX-TN | Yamaha | MTT890 | € 18.098 | 11-06-2025 | 1 jaar |
| 85-MZ-TN | BMW | G 310 | € 7.849 | 25-02-2026 | 3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 14.054 en/of een gewicht van ± 197 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.700 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.200 | - | - | 210 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 14.200 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.500 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | € 15.500 | 203 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Aprilia RP | € 13.600 | 206 cm | 74 cm | 210 kg |
| BMW R 1200 | € 15.300 | 218 cm | 85 cm | 210 kg |
| Aprilia RR | € 13.700 | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 14.200 | 269 cm | 69 cm | 190 kg |
| Yamaha XP 560 | € 14.600 | 220 cm | 78 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger | € 14.000 | 211 cm | 84 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 15.300 | 210 cm | 81 cm | 200 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 14.300 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 14.100 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 14.000 | 207 cm | 79 cm | 180 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.500 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| BMW F 750 | € 12.700 | 225 cm | 85 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Ducati HypermotardGoogle op afbeeldingen van de Ducati Hypermotard
Google op reviews van de Ducati Hypermotard
Motor.nl
Test 2026 Ducati Hypermotard V2 SP: zwart beest
Vooruitblik: introductie 2026 Ducati Hypermotard V2 SP in Italië - wat kunnen we verwachten?
2026 Ducati Hypermotard V2: Nieuw tijdperk
Getest: Ducati Hypermotard SP
EICMA > Ducati Hypermotard
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.