MP-TS-08
Er rijden momenteel 479 Ducati H3's rond in Nederland. Deze H3 komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 juli 2008, dus sinds 17 jaren, 10 maanden en 7 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Ducati H 3 rijden er nog 101 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1999 en oktober 2002. De nieuwwaarde van deze Ducati H 3 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 mei 2006. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati H3 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati H 3 | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | H 3 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.391 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 77 kW (105 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 748cc (0,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 juli 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 10 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 mei 2006. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 220 kg |
| Massa rijklaar | 227 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati H3 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-TS-08 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-TS-08
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-TB-08 | BMW | R 1100 | Onbekend | 14-09-2006 | 26,6 jaar |
| MP-TG-08 | BMW | R 1200 | Onbekend | 18-05-2006 | 20 jaar |
| MP-TH-08 | Suzuki | AG72 | Onbekend | 16-05-2006 | 29,1 jaar |
| MP-TL-08 | Yamaha | YZF 600R | Onbekend | 26-05-2006 | 24,1 jaar |
| MP-TR-08 | Triumph | T 309 RT | Onbekend | 19-05-2006 | 26,3 jaar |
| MP-TS-03 | Honda | GL1500C | Onbekend | 12-07-2006 | 28,9 jaar |
| MP-TS-05 | Honda | SC45 | Onbekend | 22-05-2006 | 25,7 jaar |
| MP-TS-06 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Classic | Onbekend | 26-05-2006 | 31,7 jaar |
| MP-TS-08 | Ducati | H3 | Onbekend | 29-05-2006 | 26,2 jaar |
| MP-TS-09 | Honda | RC 46 | Onbekend | 22-05-2006 | 24,3 jaar |
| MP-TT-08 | Moto Morini | 01 | Onbekend | 26-05-2006 | 20 jaar |
| MP-TV-08 | Honda | RC 44 | Onbekend | 02-06-2006 | 28,1 jaar |
| MP-TX-08 | BMW | R 1150 | Onbekend | 31-05-2006 | 21,2 jaar |
| MP-TZ-08 | Yamaha | RJ02 | Onbekend | 03-06-2006 | 24,3 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 220 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 226 cm | 100 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 240 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| BMW R 1100 | 221 cm | 77 cm | 240 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 219 cm | 91 cm | 240 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW R 1250 | 221 cm | 90 cm | 240 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 240 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| BMW F 900 | 231 cm | 94 cm | 240 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW R 1150 | 226 cm | 94 cm | 240 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha XV 750 | - | - | 240 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.