MD-RB-20
Er rijden momenteel 376 Ducati H2's rond in Nederland. Deze H2 komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 mei 2013, dus sinds 13 jaren en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Ducati H 2 rijden er nog 84 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1999 en februari 2004. De nieuwwaarde van deze Ducati H 2 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 mei 2001. Het voertuig was toen 1 jaar en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati H2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati H 2 | 2000
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | H 2 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.527 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 83 kW (113 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 996cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren, 1 maand en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 mei 2001. Het voertuig was toen 1 jaar en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 206 kg |
| Massa rijklaar | 213 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2003 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 92 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 92 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati H2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MD-RB-20 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MD-RB-20
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MD-RB-20 | Ducati | H2 | Onbekend | 08-05-2001 | 26,1 jaar |
| MD-RB-21 | Kawasaki | VN800 Classic | Onbekend | 19-05-2001 | 29 jaar |
| MD-RB-22 | Honda | CB600F | Onbekend | 12-05-2001 | 27,9 jaar |
| MD-RB-23 | Honda | CBR600 F | Onbekend | 16-02-2001 | 31,2 jaar |
| MD-RB-24 | Kawasaki | ZZ-R 600 | Onbekend | 02-03-2001 | 32,9 jaar |
| MD-RB-26 | Honda | RC 44 | Onbekend | 10-02-2001 | 29 jaar |
| MD-RD-20 | Moto Guzzi | California | Onbekend | 09-01-2001 | 25,4 jaar |
| MD-RG-20 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 13-01-2001 | 25,4 jaar |
| MD-RJ-20 | Eigenbouw | Prostreet | Onbekend | 07-06-2001 | 26,3 jaar |
| MD-RL-20 | Honda | CBX | Onbekend | 30-06-2001 | 44,2 jaar |
| MD-RN-20 | Honda | PC 35 | Onbekend | 19-01-2001 | 25,4 jaar |
| MD-RP-20 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 20-01-2001 | 25,4 jaar |
| MD-RR-20 | Honda | SC45 | Onbekend | 10-02-2001 | 25,3 jaar |
| MD-RX-20 | Cagiva | Mito 125 | Onbekend | 26-01-2001 | 25,3 jaar |
| MD-RZ-20 | Honda | RC 44 | Onbekend | 17-04-2001 | 25,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 206 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 219 cm | 71 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 203 cm | 71 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.