71-MR-NK
Er rijden momenteel 113 Ducati 959 Panigale's rond in Nederland. Deze 959 Panigale komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 2 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 mei 2026, dus sinds 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Ducati 959 Panigale rijden er in dezelfde variant (00) nog 105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2015 en december 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 18.117 en € 27.012, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 19.537 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 959 Panigale bedraagt € 18.791 incl. BTW en BPM, deze Ducati 959 Panigale is daardoor € 746 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Ducati kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 240 km/uur. Daardoor behoort deze Ducati 959 Panigale tot de snelste 9.5% motoren van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 juli 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 959 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 959 Panigale | 2016
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 959 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 18.791 |
| Bruto BPM | € 440 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Continue vermogen | 73 73 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZDM955W4C, ML0955W4C |
| Werking motor(en) | Verbranding intern, ontsteking elektrisch, Verbranding intern, ontsteking elektrisch |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 955cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 2 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 juli 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 3 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 198 kg |
| Massa rijklaar | 205 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 165 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 370 kg |
| Technische max massa voertuig | 370 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,44 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type HB | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering FA | |
| Typegoedkeuringsnummer e49*168/2013*00005*00 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 959 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 71-MR-NK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
71-MR-NK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 71-MB-NK | BMW | R 1200 | € 21.293 | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 71-MD-NK | Triumph | Street Triple | Onbekend | 23-08-2013 | 15,9 jaar |
| 71-MF-NK | Harley-Davidson | Street Glide | Onbekend | 06-03-2015 | 19,9 jaar |
| 71-MG-NK | BMW | R 100 | Onbekend | 04-04-2016 | 33,1 jaar |
| 71-MH-NK | BMW | F 700 | € 10.977 | 13-06-2017 | 9 jaar |
| 71-MJ-NK | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 02-05-2018 | 15,9 jaar |
| 71-MK-NK | Ural | M 67 | Onbekend | 27-03-2019 | 43,9 jaar |
| 71-ML-NK | KTM | 690 SMC | € 13.199 | 28-02-2020 | 6,3 jaar |
| 71-MN-NK | Kawasaki | KZ 1000 | Onbekend | 21-12-2020 | 20,6 jaar |
| 71-MP-NK | BMW | M 1000 | € 44.566 | 26-08-2021 | 4,8 jaar |
| 71-MR-NB | BMW | K 1600 | € 34.219 | 31-05-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-ND | Harley-Davidson | Vrscdx Night Rod Special | € 20.899 | 31-05-2022 | 10 jaar |
| 71-MR-NF | Moto Guzzi | € 12.944 | 28-05-2022 | 11,2 jaar | |
| 71-MR-NG | BMW | R NineT | € 17.798 | 04-03-2023 | 8,6 jaar |
| 71-MR-NH | Kawasaki | Z 650 | € 8.399 | 02-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NJ | Harley-Davidson | Sportster | € 22.725 | 16-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NK | Ducati | 959 Panigale | € 18.791 | 04-07-2022 | 10,2 jaar |
| 71-MR-NL | BMW | R 1250 | € 26.372 | 10-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NN | Honda | SH350A | € 6.300 | 03-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NP | Harley-Davidson | Sportster | € 19.795 | 08-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NR | BMW | R 1250 | € 21.403 | 07-06-2022 | 5,2 jaar |
| 71-MR-NS | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 13-08-2022 | 17,8 jaar |
| 71-MR-NT | Harley-Davidson | Road Glide | € 39.695 | 11-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NV | Indian Motorcycle | Chieftain | € 42.609 | 14-06-2022 | 12 jaar |
| 71-MR-NX | Honda | NSS350A | € 7.300 | 10-06-2022 | 4 jaar |
| 71-MR-NZ | Kawasaki | Z 900 | € 10.799 | 04-07-2022 | 3,9 jaar |
| 71-MS-NK | Triumph | Tiger 850 Sport | € 13.995 | 01-04-2023 | 3,2 jaar |
| 71-MV-NK | Honda | NC750XA | € 9.200 | 23-07-2024 | 1,9 jaar |
| 71-MX-NK | Honda | MSX125A | € 4.300 | 22-04-2025 | 1,1 jaar |
| 71-MZ-NK | Cfmoto | 800MT | € 12.999 | 12-12-2025 | 0,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 19.537 en/of een gewicht van ± 198 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | € 18.000 | 221 cm | 100 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | € 19.100 | 218 cm | 114 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Super Duke R | € 19.600 | 218 cm | 82 cm | 210 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 18.500 | 217 cm | 79 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 17.700 | 218 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 19.200 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Triumph Tiger 900 Rally PRO | € 19.000 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| BMW R NineT | € 19.000 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| BMW F 900 | € 19.400 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN1000 | € 18.900 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger 900 Gt PRO | € 18.500 | 231 cm | 93 cm | 210 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 19.000 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 20.400 | 210 cm | 71 cm | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.600 | 209 cm | 74 cm | 200 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| Triumph Speed Triple 1200 RS | € 19.900 | 209 cm | 79 cm | 190 kg |
| Triumph Speed Triple RS | € 17.800 | 208 cm | 78 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 19.700 | 207 cm | 81 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 18.500 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| Triumph Tiger 900 | € 18.800 | 232 cm | 94 cm | 220 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Turismo Veloce | € 17.800 | 213 cm | 91 cm | 220 kg |
| Triumph Thruxton | € 19.800 | 211 cm | 75 cm | 210 kg |
| MV Agusta Dragster | € 20.600 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.