99-MJ-GF
Er rijden momenteel 654 Ducati 848's rond in Nederland. Deze 848 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 3 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 848 rijden er in dezelfde variant (00) nog 398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.790 en € 20.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.592 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati 848 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 januari 2018. Het voertuig was toen 7 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 848 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 848 | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 848 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.892 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 848W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 849cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 februari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 3 maanden en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 januari 2018. Het voertuig was toen 7 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 193 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H6 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0475*03 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 848 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 99-MJ-GF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
99-MJ-GF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 99-MB-GF | BMW | R 1200 | € 20.844 | 21-03-2012 | 14,2 jaar |
| 99-MD-GF | Yamaha | RN08 | Onbekend | 19-04-2013 | 22,8 jaar |
| 99-MF-GF | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 25-07-2014 | 17,9 jaar |
| 99-MG-GF | BMW | R 1200 | € 22.575 | 24-10-2015 | 10,6 jaar |
| 99-MH-GF | Suzuki | DL650A | € 8.299 | 14-06-2017 | 9 jaar |
| 99-MJ-GD | Yamaha | YZF R125 | Onbekend | 27-12-2017 | 10 jaar |
| 99-MJ-GF | Ducati | 848 | Onbekend | 06-01-2018 | 16,3 jaar |
| 99-MJ-GG | BMW | R 1200 | € 24.147 | 06-01-2018 | 8,4 jaar |
| 99-MJ-GH | Yamaha | MT 07 | € 7.599 | 05-01-2018 | 8,4 jaar |
| 99-MJ-GJ | BMW | R 1200 | Onbekend | 05-01-2018 | 11,5 jaar |
| 99-MJ-GK | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 20-01-2018 | 15,2 jaar |
| 99-MJ-GL | Yamaha | MT 07 | Onbekend | 13-01-2018 | 12,1 jaar |
| 99-MJ-GP | BMW | R 1200 | Onbekend | 26-01-2018 | 16,1 jaar |
| 99-MJ-GS | BMW | R 1200 | € 26.311 | 26-01-2018 | 8,3 jaar |
| 99-MJ-GT | Triumph | Street CUP | € 11.300 | 01-07-2020 | 5,9 jaar |
| 99-MJ-GV | Suzuki | AN 650 | € 12.600 | 07-02-2018 | 8,3 jaar |
| 99-MJ-GX | Kawasaki | ZRX1200R | Onbekend | 24-01-2018 | 24,7 jaar |
| 99-MJ-GZ | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 24-04-2018 | 21 jaar |
| 99-MK-GF | Ducati | Scrambler | € 11.890 | 18-12-2018 | 7,4 jaar |
| 99-ML-GF | Kawasaki | Versys | Onbekend | 11-01-2020 | 17,3 jaar |
| 99-MN-GF | Honda | WW125A | € 3.399 | 04-09-2020 | 5,7 jaar |
| 99-MP-GF | Honda | CMX500A | € 7.299 | 12-06-2021 | 5 jaar |
| 99-MR-GF | Kawasaki | Z 900 | € 10.499 | 26-03-2022 | 4,2 jaar |
| 99-MS-GF | Honda | NC750XD | € 9.576 | 10-01-2023 | 3,4 jaar |
| 99-MT-GF | Harley-Davidson | Sportster | € 22.595 | 17-08-2023 | 2,8 jaar |
| 99-MV-GF | Yamaha | MTN690 | € 8.599 | 24-05-2024 | 2 jaar |
| 99-MX-GF | Ducati | Hypermotard 939 | € 18.588 | 24-02-2025 | 10 jaar |
| 99-MZ-GF | Honda | XL750 | € 12.050 | 26-08-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.592 en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| KTM 890 Duke | € 14.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN890 | € 14.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 14.800 | 205 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 15.100 | 209 cm | 74 cm | 190 kg |
| BMW CE 04 | € 15.500 | 229 cm | 82 cm | 170 kg |
| BMW R 1200 | € 16.100 | - | - | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 15.600 | 200 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CBR600RA | € 14.000 | 201 cm | 69 cm | 180 kg |
| Aprilia RR | € 16.500 | 203 cm | 73 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke R | € 15.300 | 213 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke | € 15.600 | 209 cm | 84 cm | 180 kg |
| KTM 990 Superduke | € 14.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 217 cm | 89 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 15.200 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| Honda CBR900RR | € 14.700 | - | - | 200 kg |
| Triumph Speed Triple R | € 16.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF890 | € 14.300 | 207 cm | 71 cm | 190 kg |
| Buell 1125 R | € 14.400 | - | - | 200 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta F3 | € 14.300 | - | - | 180 kg |
| Buell 1125 CR | € 14.500 | 205 cm | 94 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.