75-MBP-6
Er rijden momenteel 5 Cagiva SST 125's rond in Nederland. Deze SST 125 komt uit het jaar 1982 en is nu 43 jaren, 8 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Cagiva SST 125 rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1980 en juni 1985. De nieuwwaarde van deze Cagiva SST 125 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Cagiva haalt een maximumsnelheid van 90 km/uur. Van alle Nederlandse motoren behoort deze Cagiva SST 125 tot de 1.4% traagste motoren.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 43 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Cagiva SST 125 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Cagiva SST 125 | 1982
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Cagiva |
| Handelsbenaming | SST 125 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 90 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 122cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 september 1982 |
| Leeftijd | 43 jaren, 8 maanden en 22 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 43 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 43 jaren, 8 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 108 kg |
| Massa rijklaar | 115 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,37 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type SST 125 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Cagiva SST 125 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 75-MBP-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
75-MBP-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 75-MBB-6 | Triumph | Scrambler 1200 XE | € 19.244 | 30-03-2026 | 2,9 jaar |
| 75-MBD-6 | Honda | SC47 | Onbekend | 03-04-2026 | 24,1 jaar |
| 75-MBF-6 | BMW | F 900 | € 16.623 | 09-04-2026 | 3,4 jaar |
| 75-MBG-6 | Yamaha | Tenere 700 | € 11.199 | 15-04-2026 | 5,8 jaar |
| 75-MBH-6 | Yamaha | MTN690 | € 8.898 | 05-05-2026 | Nieuw |
| 75-MBJ-6 | Suzuki | GSX-S 750 | € 9.098 | 24-04-2026 | 8,8 jaar |
| 75-MBK-6 | Suzuki | DL650A | € 9.344 | 02-05-2026 | 15,3 jaar |
| 75-MBL-6 | Yamaha | MTT690 | € 9.699 | 08-05-2026 | 4,2 jaar |
| 75-MBN-6 | Kawasaki | Z 650 | € 7.899 | 20-05-2026 | Nieuw |
| 75-MBP-1 | Piaggio | Skipper | Onbekend | 18-05-2026 | 25,6 jaar |
| 75-MBP-4 | Honda | CBR650RAc | € 11.740 | 20-05-2026 | 2,1 jaar |
| 75-MBP-5 | BMW | R 1200 | € 15.724 | 20-05-2026 | 13,2 jaar |
| 75-MBP-6 | Cagiva | SST 125 | Onbekend | 20-05-2026 | 43,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 108 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | 227 cm | 82 cm | 120 kg |
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Gilera Runner | 187 cm | 75 cm | 120 kg |
| Piaggio Gilera Runner | 183 cm | 74 cm | 110 kg |
| KTM 500 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio SKR 125 | 175 cm | 71 cm | 100 kg |
| Honda CR250 Enduro | - | - | 110 kg |
| KTM 530 EXC | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Piaggio Runner | 183 cm | 74 cm | 120 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna FE 450 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda XR 250 | - | - | 110 kg |
| Lambretta Li | - | - | 120 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Honda CBF125M | 202 cm | 75 cm | 120 kg |
| KTM 520 EXC | - | - | 120 kg |
| Yamaha YBR 125 | - | - | 110 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.