90-MS-JB
Er rijden momenteel 5 Cagiva Raptor 1000's rond in Nederland. Deze Raptor 1000 komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 februari 2023, dus sinds 3 jaren, 3 maanden en 20 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Cagiva Xtra- Raptor 1000 rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2000 en juli 2003. De nieuwwaarde van deze Cagiva Xtra- Raptor 1000 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 februari 2023. Het voertuig was toen 19 jaren, 7 maanden en 4 dagen oud.
Bekijk ook alle Cagiva Raptor 1000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Cagiva Xtra- Raptor 1000 | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Cagiva |
| Handelsbenaming | Xtra- Raptor 1000 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.650 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 82 kW (111 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1000cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 februari 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 3 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 februari 2023. Het voertuig was toen 19 jaren, 7 maanden en 4 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 201 kg |
| Massa rijklaar | 208 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,45 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2023 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 96 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 96 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Cagiva Raptor 1000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 90-MS-JB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
90-MS-JB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 90-MB-JB | Harley-Davidson | XL 1200N Nightster | € 11.295 | 03-03-2012 | 14,2 jaar |
| 90-MD-JB | Triumph | Street Triple R | € 10.390 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| 90-MF-JB | Kymco | New Agility City 200I | € 2.499 | 16-04-2015 | 11,1 jaar |
| 90-MG-JB | Suzuki | DL 1000 | € 12.499 | 28-01-2016 | 10,3 jaar |
| 90-MJ-JB | Indian Motorcycle | Roadmaster | € 31.199 | 25-09-2018 | 7,7 jaar |
| 90-MK-JB | Ducati | Multistrada 1200 | € 24.189 | 24-04-2020 | 10,1 jaar |
| 90-MN-JB | Piaggio | Runner | Onbekend | 25-09-2020 | 26,1 jaar |
| 90-MP-JB | Kawasaki | Versys 650 | € 8.449 | 01-09-2021 | 4,7 jaar |
| 90-MR-JB | Royal Enfield | Himalayan | € 6.299 | 06-12-2024 | 1,5 jaar |
| 90-MS-JB | Cagiva | Raptor 1000 | Onbekend | 10-02-2023 | 22,9 jaar |
| 90-MS-JD | Honda | CB750A | € 8.500 | 17-02-2023 | 3,3 jaar |
| 90-MS-JF | Kawasaki | Z 400 | € 6.649 | 17-02-2023 | 3,3 jaar |
| 90-MS-JG | Yamaha | MTN890 | € 10.699 | 18-03-2023 | 3,2 jaar |
| 90-MS-JH | SYM | Joyride 125 | Onbekend | 15-02-2023 | 21 jaar |
| 90-MS-JJ | Ducati | 999 | Onbekend | 02-02-2024 | 22,7 jaar |
| 90-MS-JK | Yamaha | YZF 690 | € 10.299 | 22-02-2023 | 3,3 jaar |
| 90-MS-JL | Cfmoto | 700CL-x | € 8.650 | 30-03-2023 | 3,2 jaar |
| 90-MS-JN | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 27-05-2023 | 11,3 jaar |
| 90-MS-JP | Yamaha | MT 01 | Onbekend | 10-08-2024 | 18 jaar |
| 90-MS-JR | Yamaha | MTT850 | € 11.899 | 02-03-2023 | 7,9 jaar |
| 90-MS-JS | Kawasaki | Z 650 RS | € 9.249 | 01-03-2023 | 3,2 jaar |
| 90-MS-JT | Suzuki | DL 650 | € 9.999 | 11-03-2023 | 3,2 jaar |
| 90-MS-JV | BMW | R 1200 | € 16.136 | 27-03-2025 | 13,7 jaar |
| 90-MS-JX | KTM | 125 Duke | € 4.498 | 25-02-2023 | 11,1 jaar |
| 90-MS-JZ | Royal Enfield | Classic 350 | € 6.299 | 18-03-2023 | 3,2 jaar |
| 90-MT-JB | Yamaha | MTN890 | € 11.199 | 06-10-2023 | 2,6 jaar |
| 90-MV-JB | Honda | CB650RA | € 9.298 | 06-06-2024 | 4,7 jaar |
| 90-MX-JB | Kawasaki | Vulcan S | € 9.299 | 21-03-2025 | 1,2 jaar |
| 90-MZ-JB | KTM | 1290 Super Duke GT | € 20.598 | 20-09-2025 | 1,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 201 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 89 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 220 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 650 | 228 cm | 85 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 219 cm | 71 cm | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.