XU-86-45
Er rijden momenteel 47 Bultaco Sherpa's rond in Nederland. Deze Sherpa komt uit het jaar 1978 en is nu 48 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 februari 2026, dus sinds 3 maanden. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Bultaco Sherpa T rijden er nog 47 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1970 en augustus 1986. De nieuwwaarde van deze Bultaco Sherpa T is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Bultaco Sherpa voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bultaco Sherpa T | 1978
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Bultaco |
| Handelsbenaming | Sherpa T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 16 kW (22 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 326cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 maart 1978 |
| Leeftijd | 48 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 48 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 91 kg |
| Massa rijklaar | 98 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,33 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Bultaco Sherpa voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van XU-86-45 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
XU-86-45
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| XU-83-45 | Kawasaki | Z 650 | Onbekend | 15-03-1979 | 47,2 jaar |
| XU-86-40 | Kawasaki | Z 400 | Onbekend | 20-06-1977 | 49 jaar |
| XU-86-45 | Bultaco | Sherpa | Onbekend | 20-03-1978 | 48,2 jaar |
| XU-86-48 | Harley-Davidson | Flh Electra Glide | Onbekend | 12-03-1977 | 49,2 jaar |
| XU-87-45 | Kawasaki | Z 900 | Onbekend | 25-04-1977 | 49,1 jaar |
| XU-89-45 | Moto Guzzi | V 7 | Onbekend | 11-07-1972 | 53,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 91 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Zündapp 517 | - | - | 90 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio SKR 125 | 175 cm | 71 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 50 | - | - | 90 kg |
| Honda MB-8 | - | - | 90 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Suzuki UK 110 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio ZIP | 171 cm | 68 cm | 90 kg |
| Piaggio M25 | 171 cm | 68 cm | 100 kg |
| Vespa 125 | - | - | 90 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Vespa GL-a | - | - | 90 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Montesa Cota | - | - | 100 kg |
| Vespa GL-x | - | - | 90 kg |
| Honda ST125A | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 125 | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 100 | - | - | 90 kg |
| Honda Lead | - | - | 90 kg |
| Honda NSC110MPd | 193 cm | 69 cm | 100 kg |
| Vespa 150 | - | - | 90 kg |
| Piaggio Skipper | - | - | 90 kg |
| Zündapp KS50WK | - | - | 80 kg |
| Vespa GL-b | - | - | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.