22-MZ-LX
Er rijden momenteel 1 Bultaco Pursang's rond in Nederland. Deze Pursang komt uit het jaar 1978 en is nu 47 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 november 2025, dus sinds 6 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Bultaco Pursang Mkii is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 november 2025. Het voertuig was toen 47 jaren, 4 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Bultaco Pursang voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Bultaco Pursang Mkii | 1978
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Bultaco |
| Handelsbenaming | Pursang Mkii |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 27.5 kW (37 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 250cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1978 |
| Leeftijd | 47 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 november 2025. Het voertuig was toen 47 jaren, 4 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 98 kg |
| Massa rijklaar | 105 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type PM | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Bultaco Pursang voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 22-MZ-LX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
22-MZ-LX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 22-MD-LX | BMW | K 1200 | € 23.521 | 09-08-2013 | 21,9 jaar |
| 22-MF-LX | KTM | 450 EXC | € 11.025 | 31-01-2015 | 11,3 jaar |
| 22-MG-LX | BMW | R 1200 | Onbekend | 02-04-2016 | 14,3 jaar |
| 22-MH-LX | KTM | 990 Superduke | Onbekend | 07-04-2017 | 19,5 jaar |
| 22-MJ-LX | BMW | R 1200 | € 19.728 | 17-04-2018 | 8,1 jaar |
| 22-MK-LX | Harley-Davidson | Street BOB | € 26.200 | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 22-ML-LX | BMW | R 1250 | € 27.125 | 20-02-2020 | 6,3 jaar |
| 22-MN-LX | Yamaha | MT 09 | € 9.498 | 03-12-2020 | 11,2 jaar |
| 22-MP-LX | Montesa-honda | NT 650 V Deauville | Onbekend | 18-08-2021 | 26,9 jaar |
| 22-MR-LX | BMW | S 1000 | € 17.950 | 22-06-2022 | 11 jaar |
| 22-MS-LX | Kawasaki | Versys 650 | € 6.451 | 28-03-2023 | 9,2 jaar |
| 22-MT-LX | Kawasaki | Versys 1000 | € 16.599 | 29-11-2023 | 2,5 jaar |
| 22-MV-LX | Yamaha | XTZ 690 | € 13.399 | 19-07-2024 | 1,9 jaar |
| 22-MX-LX | BMW | R 1300 GS Adventure | € 32.444 | 22-04-2025 | 1,1 jaar |
| 22-MZ-LB | Honda | XL 200 | Onbekend | 29-10-2025 | 41,9 jaar |
| 22-MZ-LD | Harley-Davidson | Low Rider ST | € 31.745 | 12-11-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LF | BMW | M 1000 | € 31.340 | 05-11-2025 | 0,6 jaar |
| 22-MZ-LG | Yamaha | MTN890 | € 10.597 | 07-11-2025 | 5,1 jaar |
| 22-MZ-LH | BMW | C 400 | € 11.599 | 18-11-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LJ | Indian Motorcycle | Ftr 1200 Rally | € 18.050 | 06-11-2025 | 5,3 jaar |
| 22-MZ-LK | Harley-Davidson | Flhx | € 26.183 | 03-04-2026 | 13,9 jaar |
| 22-MZ-LL | KTM | 450 EXC | € 14.749 | 14-11-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LN | Honda | ADV750 | € 15.189 | 21-11-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LP | Moto Guzzi | V 85 | € 13.999 | 18-11-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LR | Honda | NC750XD | € 10.200 | 05-12-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LS | Yamaha | MTN690 | € 7.898 | 24-02-2026 | 4,3 jaar |
| 22-MZ-LT | Yamaha | XTZ 690 | € 13.899 | 21-11-2025 | 0,5 jaar |
| 22-MZ-LV | KTM | 300 EXC | € 13.298 | 19-11-2025 | 1,6 jaar |
| 22-MZ-LX | Bultaco | Pursang | Onbekend | 24-11-2025 | 47,9 jaar |
| 22-MZ-LZ | BMW | F 800 | € 15.622 | 22-11-2025 | 14,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 98 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| KTM 350 EXC | 223 cm | 82 cm | 110 kg |
| KTM 300 EXC | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Vespa P 200 E | - | - | 110 kg |
| Zündapp 517 | - | - | 90 kg |
| Honda Z125MA | 171 cm | 76 cm | 100 kg |
| KTM 250 EXC | 225 cm | 82 cm | 110 kg |
| Piaggio SKR 125 | 175 cm | 71 cm | 100 kg |
| Zündapp KS 80 | - | - | 100 kg |
| Vespa 150 Sprint | - | 67 cm | 100 kg |
| Husqvarna FE 350 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 300 | 224 cm | 82 cm | 110 kg |
| Honda MB-8 | - | - | 90 kg |
| Honda MSX125A | 176 cm | 73 cm | 100 kg |
| Suzuki UK 110 | 185 cm | 67 cm | 90 kg |
| Honda MSX125 | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
| Piaggio M25 | 171 cm | 68 cm | 100 kg |
| Piaggio ZIP | 171 cm | 68 cm | 90 kg |
| Honda MBX 80 | - | 57 cm | 100 kg |
| Vespa 125 | - | - | 90 kg |
| Vespa Sprint | - | - | 100 kg |
| Zündapp KS 125 Sport | - | - | 110 kg |
| Vespa GL-a | - | - | 90 kg |
| Honda C125A | 192 cm | 72 cm | 100 kg |
| Piaggio Skipper | 178 cm | 76 cm | 110 kg |
| Honda ST125A | 176 cm | 76 cm | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.