MP-NN-75
Er rijden momenteel 215 Buell BL1's rond in Nederland. Deze BL1 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze Buell BL1 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en augustus 2002. De nieuwwaarde van deze Buell BL1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 mei 2006. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Buell BL1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Buell BL1 | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Buell |
| Handelsbenaming | BL1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.680 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | TS |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1199cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 mei 2006. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 210 kg |
| Massa rijklaar | 217 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 397 kg |
| Technische max massa voertuig | 397 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type BL1 | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00006/00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2010 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 97 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 97 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Buell BL1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MP-NN-75 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MP-NN-75
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MP-NB-75 | Ducati | S2R 1000 | Onbekend | 01-04-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NF-75 | Harley-Davidson | Softail | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NG-75 | Suzuki | VL 800 | Onbekend | 23-03-2007 | 19,2 jaar |
| MP-NH-75 | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 25-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NJ-75 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-04-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NL-75 | Harley-Davidson | Flstfi Fat Boy | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NN-70 | BMW | R 1150 | Onbekend | 21-11-2006 | 26,4 jaar |
| MP-NN-72 | Suzuki | TL 1000 | Onbekend | 28-03-2006 | 25,9 jaar |
| MP-NN-73 | Honda | NTV 650 | Onbekend | 28-03-2006 | 34,1 jaar |
| MP-NN-74 | Norton | Commando | Onbekend | 28-03-2006 | 51 jaar |
| MP-NN-75 | Buell | BL1 | Onbekend | 02-05-2006 | 24 jaar |
| MP-NN-76 | M.v. Agusta | Brutale 910 | Onbekend | 30-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NN-77 | Kawasaki | ZRX1200R | Onbekend | 30-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NN-79 | Kawasaki | ER-6F ABS | Onbekend | 01-04-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NP-75 | Suzuki | SV 1000 | Onbekend | 01-04-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NR-75 | Yamaha | FJR 1300 | Onbekend | 10-04-2006 | 20,1 jaar |
| MP-NS-75 | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 31-03-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NT-75 | BMW | K 1200 | Onbekend | 05-04-2006 | 20,2 jaar |
| MP-NV-75 | Honda | RC 47 | Onbekend | 25-07-2006 | 25 jaar |
| MP-NX-75 | BMW | R 1150 | Onbekend | 03-04-2006 | 22 jaar |
| MP-NZ-75 | BMW | R 1200 | Onbekend | 03-04-2006 | 20,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 210 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 221 cm | 100 cm | 230 kg |
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| BMW S 1000 | 225 cm | 114 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 220 kg |
| BMW F 800 | 231 cm | 96 cm | 230 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| BMW R 100 | - | - | 230 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 220 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki DL 1000 | 230 cm | 93 cm | 230 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Honda VFR750 F | - | - | 220 kg |
| Yamaha MTT890 | 218 cm | 90 cm | 230 kg |
| BMW F 900 | 227 cm | 94 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | 209 cm | 79 cm | 230 kg |
| Honda NC750XD | 223 cm | 85 cm | 220 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX 750 | - | - | 230 kg |
| Honda ADV750 | 225 cm | 94 cm | 230 kg |
| Honda VT1100C | - | - | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.