MT-PJ-33
Er rijden momenteel 5 Boss Hoss BHC-3 ZZ4's rond in Nederland. Deze BHC-3 ZZ4 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 augustus 2008, dus sinds 17 jaren, 9 maanden en 3 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Boss Hoss Bhc-3 ZZ4 rijden er in dezelfde variant (N/A) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2002 en augustus 2007. De nieuwwaarde van deze Boss Hoss Bhc-3 ZZ4 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 augustus 2008. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Boss Hoss BHC-3 ZZ4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Boss Hoss Bhc-3 ZZ4 | 2002
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Boss Hoss |
| Handelsbenaming | Bhc-3 ZZ4 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 190 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 5.461 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 195 kW (265 pk) |
| Continue vermogen | 195 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZZ 4 |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5733cc (5,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 augustus 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 9 maanden en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 augustus 2008. Het voertuig was toen 6 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 500 kg |
| Massa rijklaar | 507 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 254 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 761 kg |
| Technische max massa voertuig | 761 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,03 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant N/A | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0290*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Boss Hoss BHC-3 ZZ4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-PJ-33 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-PJ-33
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-PD-33 | Honda | NSA700A | Onbekend | 30-03-2011 | 15,2 jaar |
| MT-PF-33 | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 07-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PG-33 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 11-09-2008 | 22 jaar |
| MT-PH-33 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 27-09-2008 | 19,2 jaar |
| MT-PJ-32 | Buell | XB1 | Onbekend | 16-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PJ-33 | Boss Hoss | BHC-3 ZZ4 | Onbekend | 25-08-2008 | 23,9 jaar |
| MT-PJ-34 | Honda | VTX 1800 | Onbekend | 12-08-2008 | 22,3 jaar |
| MT-PJ-35 | Honda | RC 46 | Onbekend | 03-10-2008 | 24 jaar |
| MT-PJ-38 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 28-01-2009 | 19,2 jaar |
| MT-PJ-39 | M.v. Agusta | F4 | Onbekend | 15-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PL-33 | Honda | RC 46 | Onbekend | 12-08-2008 | 22,2 jaar |
| MT-PN-33 | BMW | F 800 | Onbekend | 20-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PP-33 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 21-08-2008 | 19,8 jaar |
| MT-PR-33 | KTM | 530 EXC | Onbekend | 22-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PS-33 | Harley-Davidson | Flstn Heritage Special | Onbekend | 19-08-2008 | 32,3 jaar |
| MT-PT-33 | Yamaha | VP16 | Onbekend | 03-04-2009 | 17,2 jaar |
| MT-PX-33 | Yamaha | FZS 1000 | Onbekend | 04-10-2008 | 22,9 jaar |
| MT-PZ-33 | Aprilia | RR | Onbekend | 26-08-2008 | 17,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 500 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Gold Wing | - | 205 cm | 480 kg |
| Honda GL1500 Goldwing SE | - | - | 460 kg |
| Honda GL1500 Goldwing Aspencade | 258 cm | 198 cm | 470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.