MZ-FX-85
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 mei 2026, dus sinds 15 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Beta RR4T rijden er in dezelfde variant (01) nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 2010 en december 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.987 en € 10.499, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.233 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR4T bedraagt € 9.795 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Beta RR4T € 562 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR4T | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR4T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 102 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.795 |
| Bruto BPM | € 1.192 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8 kW (10.9 pk) |
| Continue vermogen | 8 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E340 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 398cc (0,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 februari 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 3 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 01 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-FX-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-FX-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-FB-85 | Honda | SD01 | Onbekend | 20-01-2011 | 25,2 jaar |
| MZ-FF-85 | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 01-11-2010 | 15,6 jaar |
| MZ-FG-85 | Yamaha | YZF R6 | Onbekend | 03-11-2010 | 26,2 jaar |
| MZ-FJ-85 | BMW | R 1200 | € 16.229 | 20-11-2010 | 15,5 jaar |
| MZ-FN-85 | KTM | 250 EXC | € 8.599 | 18-11-2010 | 15,5 jaar |
| MZ-FP-85 | Harley-Davidson | Flstn | Onbekend | 29-11-2010 | 21,3 jaar |
| MZ-FR-85 | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 25-05-2011 | 19,1 jaar |
| MZ-FS-85 | BMW | R 1200 | Onbekend | 27-01-2011 | 20,1 jaar |
| MZ-FT-85 | Honda | CBR600RR | Onbekend | 30-12-2010 | 23 jaar |
| MZ-FV-85 | Ducati | 900 | Onbekend | 02-12-2010 | 42 jaar |
| MZ-FX-80 | Yamaha | T Max 500 | Onbekend | 07-12-2010 | 25,3 jaar |
| MZ-FX-81 | BMW | F 800 | € 13.373 | 05-01-2011 | 15,4 jaar |
| MZ-FX-83 | Yamaha | XP 500 | € 11.498 | 22-07-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-FX-84 | Suzuki | VLR 1800 | € 19.799 | 21-06-2011 | 14,9 jaar |
| MZ-FX-85 | Beta | RR4T | € 9.795 | 01-02-2011 | 15,3 jaar |
| MZ-FX-86 | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 14-03-2011 | 22,2 jaar |
| MZ-FX-87 | BMW | K 1200 | Onbekend | 28-05-2011 | 21,1 jaar |
| MZ-FX-88 | Yamaha | RP11 | Onbekend | 20-04-2011 | 21,9 jaar |
| MZ-FZ-85 | Yamaha | XP 500 | Onbekend | 23-08-2012 | 19,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.233 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 450 EXC | € 9.700 | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | € 9.600 | - | - | 120 kg |
| KTM 530 EXC | € 10.000 | - | - | 110 kg |
| KTM 250 EXC | € 9.500 | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 510 | € 8.400 | - | - | 120 kg |
| Rieju MR | € 9.800 | 229 cm | 83 cm | 110 kg |
| BMW G 450 | € 9.700 | - | - | 120 kg |
| Honda CRF 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Silence S01 | € 8.600 | 203 cm | 72 cm | 100 kg |
| HM HF 450 | € 9.200 | 225 cm | 83 cm | 120 kg |
| Yamaha WR 250 | € 9.800 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 310 | € 9.100 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 449 | € 9.000 | - | - | 120 kg |
| HM FJ | € 9.400 | - | - | 110 kg |
| Moto S.p.a. WR450F | € 9.600 | 224 cm | 84 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 511 | € 8.900 | - | - | 120 kg |
| Honda F450 | € 8.500 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 250 | € 9.000 | - | - | 110 kg |
| KTM 400 EXC | € 9.600 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.700 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.