97-MD-ZG
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 november 2015, dus sinds 10 jaren, 6 maanden en 6 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR4T rijden er in dezelfde variant (03) nog 25 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2009 en februari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.165 en € 10.599, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.354 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR4T bedraagt € 7.165 incl. BTW en BPM, deze Beta RR4T is daardoor € 2.189 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR4T | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR4T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 106 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 7.165 |
| Bruto BPM | € 1.180 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 8.7 kW (11.8 pk) |
| Continue vermogen | 8.7 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E350 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 498cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 november 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 6 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 97-MD-ZG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
97-MD-ZG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 97-MB-ZG | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 09-06-2015 | 17,7 jaar |
| 97-MD-ZB | Harley-Davidson | Flstf Fat Boy | Onbekend | 15-08-2014 | 30,9 jaar |
| 97-MD-ZD | Honda | NC750XD | € 8.799 | 23-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-MD-ZG | Beta | RR4T | € 7.165 | 18-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-MD-ZH | Ducati | 749 | Onbekend | 16-04-2014 | 22,4 jaar |
| 97-MD-ZJ | Yamaha | RJ07 | Onbekend | 22-04-2014 | 18,7 jaar |
| 97-MD-ZK | Aprilia | RR | Onbekend | 18-04-2014 | 20,1 jaar |
| 97-MD-ZL | BMW | R 1200 | € 20.926 | 25-04-2014 | 12,1 jaar |
| 97-MD-ZN | Harley-Davidson | Fxdf Dyna Fat BOB | Onbekend | 22-04-2014 | 15,1 jaar |
| 97-MD-ZR | Suzuki | VL 1500 | Onbekend | 21-05-2015 | 18,3 jaar |
| 97-MD-ZS | Harley-Davidson | Heritage Softail | Onbekend | 24-04-2014 | 27,4 jaar |
| 97-MD-ZT | BMW | R 1200 | € 22.649 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 97-MD-ZV | BMW | R 1200 | € 20.926 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 97-MD-ZX | Triumph | Bonneville T100 | € 10.590 | 02-05-2014 | 12,1 jaar |
| 97-MD-ZZ | BMW | S 1000 | Onbekend | 24-06-2015 | 16 jaar |
| 97-MF-ZG | Honda | CB650FA | € 7.999 | 02-07-2015 | 10,9 jaar |
| 97-MG-ZG | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 23-09-2016 | 19,9 jaar |
| 97-MH-ZG | Piaggio | Vespa GTS | € 5.779 | 29-08-2017 | 8,7 jaar |
| 97-MJ-ZG | BMW | R 1200 | € 25.194 | 16-08-2018 | 7,8 jaar |
| 97-MK-ZG | Husqvarna | TR 650 | € 5.997 | 16-07-2019 | 13,4 jaar |
| 97-ML-ZG | Kawasaki | Vulcan | Onbekend | 19-10-2020 | 27,3 jaar |
| 97-MN-ZG | Yamaha | MTN690 | € 7.798 | 22-04-2021 | 5,1 jaar |
| 97-MP-ZG | Honda | CRF1100A4 | € 20.950 | 25-02-2022 | 4,2 jaar |
| 97-MR-ZG | Royal Enfield | Meteor 350 | € 5.099 | 17-08-2024 | 1,8 jaar |
| 97-MS-ZG | Ducati | Multistrada 1260 | € 21.188 | 16-06-2023 | 6,2 jaar |
| 97-MT-ZG | Kawasaki | Z 900 | € 10.899 | 06-04-2024 | 2,1 jaar |
| 97-MV-ZG | Kymco | Micare | € 2.299 | 06-12-2024 | 1,5 jaar |
| 97-MX-ZG | Suzuki | Hayabusa | Onbekend | 27-06-2025 | 16,9 jaar |
| 97-MZ-ZG | BMW | F 850 | € 13.499 | 20-03-2026 | 8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.354 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 530 EXC | € 10.000 | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| KTM 450 EXC | € 9.700 | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | € 9.600 | - | - | 120 kg |
| KTM 250 EXC | € 9.500 | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Rieju MR | € 9.800 | 229 cm | 83 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 510 | € 8.400 | - | - | 120 kg |
| BMW G 450 | € 9.700 | - | - | 120 kg |
| Honda CRF 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Silence S01 | € 8.600 | 203 cm | 72 cm | 100 kg |
| Husaberg 450 FE | € 10.200 | 222 cm | 79 cm | 110 kg |
| HM HF 450 | € 9.200 | 225 cm | 83 cm | 120 kg |
| Aprilia VP | € 10.200 | - | - | 120 kg |
| Yamaha WR 250 | € 9.800 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 310 | € 9.100 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 449 | € 9.000 | - | - | 120 kg |
| HM FJ | € 9.400 | - | - | 110 kg |
| Moto S.p.a. WR450F | € 9.600 | 224 cm | 84 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 511 | € 8.900 | - | - | 120 kg |
| Honda F450 | € 8.500 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 250 | € 9.000 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.700 | - | - | 110 kg |
| KTM 400 EXC | € 9.600 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.