37-MF-FR
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 september 2025, dus sinds 8 maanden en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR4T rijden er in dezelfde variant (00) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en september 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.987 en € 9.299, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.544 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR4T bedraagt € 6.987 incl. BTW en BPM, deze Beta RR4T is daardoor € 1.557 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR4T | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR4T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 101 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 6.987 |
| Bruto BPM | € 1.145 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7.4 kW (10.1 pk) |
| Continue vermogen | 7.4 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E335 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 349cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 juli 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*04 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-MF-FR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-MF-FR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-MB-FR | KTM | 450 EXC | € 10.149 | 18-02-2012 | 15,1 jaar |
| 37-MD-FR | Triumph | Tiger | Onbekend | 20-04-2013 | 14,7 jaar |
| 37-MF-FB | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 05-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FD | Gilera | M61 | Onbekend | 16-06-2014 | 18,6 jaar |
| 37-MF-FF | Aprilia | VR | Onbekend | 17-06-2014 | 17,2 jaar |
| 37-MF-FG | Honda | CB1000RA | € 13.399 | 02-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FH | Honda | NC700XA | € 7.499 | 27-06-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FJ | Ducati | 999S | Onbekend | 20-06-2014 | 19,3 jaar |
| 37-MF-FL | SYM | LM25 | Onbekend | 24-06-2014 | 15,8 jaar |
| 37-MF-FN | BMW | R 1200 | € 20.926 | 22-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FP | Suzuki | GW 250 | € 4.699 | 15-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FR | Beta | RR4T | € 6.987 | 05-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FS | KTM | 1190 Adventure | € 17.600 | 10-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FT | BMW | R 1200 | € 22.921 | 05-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MF-FV | Piaggio | € 6.299 | 08-07-2014 | 11,9 jaar | |
| 37-MF-FX | Harley-Davidson | Flstn | Onbekend | 12-07-2014 | 16,3 jaar |
| 37-MF-FZ | Suzuki | GSF 1250 | € 8.999 | 11-07-2014 | 11,9 jaar |
| 37-MH-FR | Kawasaki | ER-6N ABS | Onbekend | 10-12-2016 | 14,2 jaar |
| 37-MJ-FR | KTM | 350 EXC | Onbekend | 05-12-2017 | 12,1 jaar |
| 37-MK-FR | Peugeot | Tweet | € 2.315 | 19-03-2019 | 7,2 jaar |
| 37-ML-FR | Honda | NC700SA | € 2.612 | 22-12-2019 | 13 jaar |
| 37-MN-FR | Harley-Davidson | Ultra Limited | € 40.248 | 13-08-2020 | 9,4 jaar |
| 37-MP-FR | Kawasaki | Z 1000 | € 13.398 | 27-10-2021 | 8,3 jaar |
| 37-MR-FR | Ducati | Diavel | € 28.788 | 01-07-2022 | 13,9 jaar |
| 37-MS-FR | Yamaha | XSR 700 | € 8.498 | 25-01-2023 | 10 jaar |
| 37-MT-FR | BMW | R 1200 | € 15.350 | 11-08-2023 | 11 jaar |
| 37-MV-FR | Harley-Davidson | Road Glide Special | € 33.194 | 08-05-2024 | 7,3 jaar |
| 37-MX-FR | Kawasaki | Ninja 1100SX | € 18.299 | 26-02-2025 | 1,3 jaar |
| 37-MZ-FR | Ducati | Multistrada V4 | € 31.224 | 12-08-2025 | 4,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.544 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha WR 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Honda Crf 450 R | € 8.300 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 450 | € 8.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 510 | € 8.400 | - | - | 120 kg |
| Honda CRF 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Silence S01 | € 8.600 | 203 cm | 72 cm | 100 kg |
| HM HF 450 | € 9.200 | 225 cm | 83 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 310 | € 9.100 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 449 | € 9.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.500 | - | - | 120 kg |
| HM FJ | € 9.400 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 511 | € 8.900 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna SMR 510 | € 8.000 | 217 cm | 82 cm | 120 kg |
| Husqvarna WR 300 | € 7.900 | - | - | 110 kg |
| Honda F450 | € 8.500 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 250 | € 9.000 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.